Vítkovice – Otrokovice 9:2 (kon.) | Pardubice – Sparta 6:2 (kon.) | Česká Lípa – Hattrick Brno 7:6 (po pr.)
Bohemians – Mladá Boleslav 3:10 (kon.) | Chodov – Tatran 4:3 (kon.) | Black Angels – Královské Vinohrady 13:6 (kon.)
Liberec – Ostrava 7:5 (kon.)
BA SOKOLI Pardubice
6:2 (0:0, 3:1, 3:1)
ACEMA Sparta Praha
cz Piatok 17.12.2021, 18:00 • SH Dašická Pardubice • Livesport Superliga (CZ) • 18. kolo

To je z mé strany vše a přeju krásný zbytek večera. (19:48:59)

Máme tu konec zápasu! Pardubice jsou první překvapení 18.kola Livesport Superligy a obírají Spartu o 3 body, to znamená, že by se Pardubice měly posunout na předposlední pozici v tabulce, jenže Česká Lípa zatím doma vede nad Hattrickem Brno 4:1 ve druhé třetině, takže ještě uvidíme jak to bude.

Sparta jede domů po nepovedeném začátku druhé třetiny kde domácí během 3 minut a 12 vteřin odskočili o 3 branky a Spartě se tento náskok už nepodařilo dostihnout.

59:19 Adam ŠMÍD - 6:2

59:19
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Máme hotovo! Pardubice překvapivě porazí Spartu! Asistence: Lukáš Kučera.

58:21
    Juha trestuhodně netrefuje branku Pardubic.
    57:26 Ivo TEICHMAN - 5:2

57:26
    IVO TEICHMAN střílí gól do odkryté branky Sparty a toto už vypadá pro Pardubice slibně! Asistence: Matyáš Velc.

57:15
    Sparta to zkouší v šesti!
    56:22 Adam ŠMÍD - 4:2

56:22
    Pardubice odskakují opět do dvoubrankového vedení díky ADAMOVI ŠMÍDOVI, který zamířil přesně mezi nohy Beneše! Asistence: Přemek Pakosta.

55:28

54:55
    Garčar šel do souboje s Teichmanem a míček byl přisouzen Spartě po faulu Pardubic.

54:00
    Pardubice usilují o čtvrtou branku, ale chybí tomu střelba.

53:28
    Vyloučení v týmu ACEMA Sparta Praha (Michal Pažák – 2 min., Bránění ve hře).

52:49
    Křinka zabránil vyrovnávacímu gólu Sparty!

52:25
    Juha nebezpečně střílel, ale Haleš opět výborně zasáhl.

51:35
    Pažák rozehrává a pokusí se něco vymyslet spolu se spoluhráči před brankou Pardubic.

50:51
    Nezval skvěle zblokoval střelu Kolstrunka a Pardubice se pomalu blíží k bodovému zisku.

Adam Náhončík

Góly a asistencie: 21. Lukáš Kučera (P. Pakosta), 23. Lukáš Kučera (Haleš), 24. Rusín (Teichman), 57. Šmíd (P. Pakosta), 58. Teichman (Velc), 60. Šmíd (Lukáš Kučera) – 38. M. Krbec, 45. Matěj Čermák

BA SOKOLI Pardubice: Haleš (Aubus) – Kaluža, Kohoutek, Nezval, Slabý, Prix – Petr, P. Pakosta, Lukáš Kučera, Teichman, Klein, Velc, Šmíd, Křinka, Petržela, Rusín, Smola, P. Černý.
    ACEMA Sparta Praha: Hejna (Martin Beneš) – Garčar, Kozák, Zeman, Křenek, Pruner – Kolstrunk, Juha, Zouzal, Košir, Pažák, Kuchynka, Matěj Čermák, Kareš, M. Krbec, Hurt.

Rozhodca: Pavel Kačer a Ondřej Vašíček