Vítkovice – Otrokovice 9:2 (kon.) | Pardubice – Sparta 6:2 (kon.) | Česká Lípa – Hattrick Brno 7:6 (po pr.)
Bohemians – Mladá Boleslav 3:10 (kon.) | Chodov – Tatran 4:3 (kon.) | Black Angels – Královské Vinohrady 13:6 (kon.)
Liberec – Ostrava 7:5 (kon.)
FAT PIPE Florbal Chodov
4:3 (1:1, 2:2, 1:0)
ESA logistika Tatran Střešovice
cz Piatok 17.12.2021, 19:30 • SH Jižní Město, Praha • Livesport Superliga (CZ) • 18. kolo

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (21:29:38)

Tatran 9

Chodov obral vedoucí tým Livesport Superligy Tatran o všechny tři body. Rozhodla o tom až třetí třetina, ve které padl jediný rozhodující gól. Do svých statistik si ho připsal Daniel Eremiáš, kterému míček krásně předložil Petr Majer. Výsledek zápasu tak je 4:3 pro domácí FAT PIPE Florbal Chodov.

59:46
    Skákavý míček se dostal až k Milanu Melišovi, ale jeho střela mířila jen nad.

59:19
    Majer chtěl držet míček v rohu, ale to se mu nepovedlo a hrát bude Tatran.

58:33
    Tatran se drží v pásmu a kombinuje. Chodov je pod velkým tlakem.

57:50
    Eremiáš zblokoval Němečkovu ránu a následně vyhodil až za bránu Tatranu.

57:10
    Tatran to zkouší v šesti. Uvidíme zda bude úspěšný.

57:05
    Oddechový čas pro hosty.

57:04
    Marek Vávra se teď obětavě vrhnul do střely Sládečka.

56:28
    Tatran už musí vysoko napadat rozehrávku Chodova. Zatím se to však moc nedaří.
    55:13 Daniel EREMIÁŠ - 4:3

55:13
    Chodov právě vstřelil branku!
    Petr Majer se vytočil v rohu a předložil míček volnému DANIELU EREMIÁŠI. Ten se v zakončení nemýlil a Chodov pět minut do konce překvapivě vede. Asistence: Petr Majer.

54:29
    Martin Čermák dobrým obraným zákrokem překazil Vávrovu akci. Následně si ještě Čermák vynutil faul.

53:06
    Kříž si do svých statistik připisuje další důležitý zákrok.

52:10
    Balatkovu střelu zblokoval obětavý Milan Meliš. Bez jeho bloku by nejspíš Tatran inkasoval.

Filip Prokeš

Góly a asistencie: 16. Majer (M. Vávra), 33. Balatka (Komárek), 34. M. Vávra (Ondrušek), 56. Eremiáš (Majer) – 18. Jak. Kolísko, 32. Kreysa (Martin Čermák), 37. Havlas (Eliáš)

FAT PIPE Florbal Chodov: Hodík (Šimůnek) – Maxa, Doubek, Slunečko, Horký, Podhráský, Strnad – Komárek, Plíhal, Vošta, M. Vávra (C), Netrefa, Ondrušek, Řezáč, Skřivánek, Eremiáš, Majer, Balatka.
    Tréner: David Podhráský

ESA logistika Tatran Střešovice: Kříž (Jurco) – Mühlfait, Piskáček, Sládeček, Němeček, Pánek – Tlapák, Kreysa, Eliáš, Šimek, Jak. Kolísko, Martin Čermák, Havlas, Meliš, Švéda, Šindelář, Macháček.
    Tréner: Milan Fridrich

Rozhodca: Martin Both a Vladimír Černín