Stíhačka žien, 10 km, Östersund | Vítěz: M. Olsbuová-Røiselandová (NOR) (kon.) | | | Štafeta mužov, 4x7,5 km Östersund | Vítěz: Norsko (kon.) |
Zjazd mužov, Beaver Creek | Vítěz: A. A. Kilde (NOR) (kon.) | | | Zjazd žien, Lake Louise | Vítěz: S. Goggiaová (ITA) (kon.) |
Týmový závod HS134, Wisla | Vítěz: Rakousko (kon.) |
Muži 15 km volně, Lillehammer | Vítěz: S. H. Krüger (NOR) (kon.) | | | Ženy 10 km volně, Lillehammer | Vítěz: F. Karlssonová (SWE) (kon.) |
Týmový závod mužů, skoky HS98, Lillehammer | Vítěz: Německo (kon.) | | | Skoky žen HS98, Lillehammer | Vítěz: M. L. Lundová (NOR) (kon.) |
Týmový závod mužů, běh 4x5 km, Lillehammer | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Běh žen 5 km, Lillehammer | Vítěz: G. Westvoldová Hansenová (NOR) (kon.) |
Al Matavao - Pavel Salčák | Vítěz: Al Matavao (kon.) | | | Daniel Dittrich - Thomas Narmo | Vítěz: Daniel Dittrich (kon.) |
Matěj Kuzník - Krisztián Simon | Vítěz: Matěj Kuzník (kon.) | | | Christian Eckerlin - Ioannis Palaiologos | Vítěz: Christian Eckerlin (kon.) |
Karol Ryšavý - Losene Keita | Víťaz: Keita (kon.) | | | David Kozma - Bojan Veličković | Víťaz: Kozma (kon.) |
koniec udalosti
SP - Týmový závod HS134, Wisla
Vítěz: Rakousko
Jan Vojkůvka
Startovní listina
1. Kevin Bickner (USA)
2. Roman Trofimov (RUS)
3. Piotr Żyła (POL)
4. Andreas Schuler (SUI)
5. Manuel Fettner (AUT)
6. Robert Johansson (NOR)
7. Jukija Sato (JPN)
8. Cene Prevc (SLO)
9. Pius Paschke (GER)
10. Decker Dean (USA)
11. Michail Nazarov (RUS)
12. Andrzej Stękała (POL)
13. Dominik Peter (SUI)
14. Jan Hörl (AUT)
15. Daniel-André Tande (NOR)
16. Keiči Sato (JPN)
17. Peter Prevc (SLO)
18. Stephan Leyhe (GER)
19. Andrew Urlaub (USA)
20. Danil Sadrejev (RUS)
21. Dawid Kubacki (POL)
22. Gregor Deschwanden (SUI)
23. Daniel Huber (AUT)
24. Halvor Egner Granerud (NOR)
25. Džunširo Kobajaši (JPN)
26. Timi Zajc (SLO)
27. Markus Eisenbichler (GER)
28. Casey Larson (USA)
29. Jevgenij Klimov (RUS)
30. Kamil Stoch (POL)
31. Killian Peier (SUI)
32. Stefan Kraft (AUT)
33. Marius Lindvik (NOR)
34. Naoki Nakamura (JPN)
35. Anže Lanišek (SLO)
36. Karl Geiger (GER)
1. Kevin Bickner (USA)
2. Roman Trofimov (RUS)
3. Piotr Żyła (POL)
4. Andreas Schuler (SUI)
5. Manuel Fettner (AUT)
6. Robert Johansson (NOR)
7. Jukija Sato (JPN)
8. Cene Prevc (SLO)
9. Pius Paschke (GER)
10. Decker Dean (USA)
11. Michail Nazarov (RUS)
12. Andrzej Stękała (POL)
13. Dominik Peter (SUI)
14. Jan Hörl (AUT)
15. Daniel-André Tande (NOR)
16. Keiči Sato (JPN)
17. Peter Prevc (SLO)
18. Stephan Leyhe (GER)
19. Andrew Urlaub (USA)
20. Danil Sadrejev (RUS)
21. Dawid Kubacki (POL)
22. Gregor Deschwanden (SUI)
23. Daniel Huber (AUT)
24. Halvor Egner Granerud (NOR)
25. Džunširo Kobajaši (JPN)
26. Timi Zajc (SLO)
27. Markus Eisenbichler (GER)
28. Casey Larson (USA)
29. Jevgenij Klimov (RUS)
30. Kamil Stoch (POL)
31. Killian Peier (SUI)
32. Stefan Kraft (AUT)
33. Marius Lindvik (NOR)
34. Naoki Nakamura (JPN)
35. Anže Lanišek (SLO)
36. Karl Geiger (GER)
1. Rakousko 843,0
2. Německo 842,7
3. Slovinsko 834,4
4. Polsko 792,9
5. Japonsko 787,3
6. Norsko 767,2
7. Rusko 746,4
8. Švýcarsko 602,2
1. Slovinsko 739,3
2. Německo 725,7
3. Rakousko 714,9
4. Japonsko 688,3
5. Norsko 683,7
1. Rakousko 622,1
2. Slovinsko 620,3
3. Polsko 619,4
4. Německo 605,1
5. Norsko 577,3
1. Polsko 526,7
2. Slovinsko 514,7
3. Rakousko 509,7
4. Německo 498,4
5. Japonsko 479,6
1. Rakousko 412,1
2. Polsko 408,7
3. Slovinsko 388,8
4. Německo 381,1
5. Japonsko 362,9
6. Rusko 361,9
7. Norsko 349,3
8. Švýcarsko 282,4
---
9. USA 232,9
1. Polsko 309,1
2. Slovinsko 308,9
3. Rakousko 304,4
4. Rusko 284,5
5. Německo 281,1
1. Rakousko 215,6
2. Polsko 210,7
3. Slovinsko 201,2
4. Německo 199,2
5. Rusko 186,7
6. Japonsko 174,6
1. Japonsko 109,9
2. Rakousko 104,8
3. Slovinsko 104,4
4. Polsko 104,0
5. Německo 103,8
1. Kevin Bickner (USA)
2. Roman Trofimov (RUS)
3. Piotr Żyła (POL)
4. Andreas Schuler (SUI)
5. Manuel Fettner (AUT)
6. Robert Johansson (NOR)
7. Jukija Sato (JPN)
8. Cene Prevc (SLO)
9. Pius Paschke (GER)
10. Decker Dean (USA)
11. Michail Nazarov (RUS)
12. Andrzej Stękała (POL)
13. Dominik Peter (SUI)
14. Jan Hörl (AUT)
15. Daniel-André Tande (NOR)
16. Keiči Sato (JPN)
17. Peter Prevc (SLO)
18. Stephan Leyhe (GER)
19. Andrew Urlaub (USA)
20. Danil Sadrejev (RUS)
21. Dawid Kubacki (POL)
22. Gregor Deschwanden (SUI)
23. Daniel Huber (AUT)
24. Halvor Egner Granerud (NOR)
25. Džunširo Kobajaši (JPN)
26. Timi Zajc (SLO)
27. Markus Eisenbichler (GER)
28. Casey Larson (USA)
29. Jevgenij Klimov (RUS)
30. Kamil Stoch (POL)
31. Killian Peier (SUI)
32. Stefan Kraft (AUT)
33. Marius Lindvik (NOR)
34. Naoki Nakamura (JPN)
35. Anže Lanišek (SLO)
36. Karl Geiger (GER)