25 25 25
VK Dukla Liberec
0
19 19 20
cz Utorok 23.11.2021, 17:00 • Dynamo Volleyball Arena, Moskva • Liga majstrov - ženy • Skupina C

Premiéra Dukly Liberec v Lize mistryň končí prohrou 0:3 na palubovce vysoce favorizovaného Dinama Moskva. Ačkoliv všechny sety skončily podobným výsledkem, tak zatímco v prvních dvou mělo Dinamo výraznou převahu, tak ve třetí sadě liberecký tým ještě v druhé polovině setu vedl, nakonec ale Dinamo rozhodlo dějství pětibodovou sérií od stavu 18:18. (18:25:53)

Konec zápasu

25:20
    Chybnou nahrávku Dostálové potrestala Krotkovová a Dinamo Moskva po výhře 25:20 ve třetím setu vítězí nad Duklou Liberec 3:0.

24:20
    Pipuňrovová pak kazí podání, čímž se Dukla poprvé v zápase dostává na dvacet bodů v setu.

24:19
    Po přesné diagonální smeči Pipuňrovové jsou tu mečboly pro Dinamo.

23:19
    Olga Skrypaková úspěšně zahrála přes druhou přes.

23:18
    Kvapilové je znovu pískán přešlap, pátý bod Dinama v řadě.

22:18
    Série Dinama pokračuje, dvaadvacátý bod domácího týmu ve třetím setu přidává Krotkovová.

21:18
    Vasilevová neměla dobře připravený útok ze zadní zóny, přesto se dokázala prosadit.

20:18
    Poljakovová přidává i přímý bod z podání a Dinamo odskakuje na dvoubodové vedení, na což trenér Gálík reaguje oddechovým časem.

19:18
    Na středu sítě zabodovala Jekatěrina Poljakovová.

18:18
    Tentokrát už Kvapilová úspěšně zakončila.

18:17
    Nikola Kvapilová se při útoku ze zadní zóny dopustila přešlapu útočné čáry.

17:17
    Po chybě Kojdové na příjmu bleskově vyrovnává Poljakovová.

16:17
    Povedená kombinace domácích, zakončila ji Vasilevová.

15:17
    Konstantin Ušakov si bere už druhý oddechový čas v této sadě.

15:17
    Po čase jsme viděli delší rozehru, tu zakončila Kojdová vytlučením moskevského bloku a Dukla odskakuje na dvoubodové vedení.