Hertha – Leverkusen 1:1 (kon.) | Kolín nad Rýnom – Union Berlín 2:2 (kon.) | Fürth – Frankfurt 1:2 (kon.)
1. FC Kolín nad Rýnom
2:2 (1:2)
1. FC Union Berlín
cz Nedeľa 07.11.2021, 17:30 • RheinEnergie Stadion, Kolín nad Rýnem • Nemecká Bundesliga • 11. kolo

86
    Köln právě vstřelil branku!
    Kozlové srovnávají po rohovém kopu! Na Kainzův centr si naskočil ANTHONY MODESTE, při svém druhém dnešním příspěvku trkl balon mimo Lutheův dosah a osmým gólem v sezoně se v tabulce střelců dotáhl na aktuálně zraněného Patrika Schicka.

45+1
    Union Berlin právě vstřelil branku!
    Obrat je dokonán! V závěru poločasu udeřil GRISCHA PRÖMEL. Domácí se při rozehrávce dostali pod tlak a ztratili míč. Haraguči na pravé straně vápna sestrojil mezi dvěma hráči kolmici, tu převzal na penaltě právě Grischa Prömel a rychlou střelou i s přispěním teče obránce otočil na 1:2.

9
    Jenže ve vedení nevydržel domácí tým dlouho! JULIAN RYERSON převzal před šestnáctkou kolmici z pravé strany a druhým dotekem poslal míč kolem Hectora na přední tyč, což zkoprnělý Horn vůbec nečekal.

7
    Největší strašák pro defenzivu Unionu promluvil! ANTHONY MODESTE úspěšně dorazil Kainzovu ránu do břevna, Kolín od 7. minuty vede.

Lukáš Jasoněk

Góly: 7. Modeste, 86. Modeste (Kainz) – 9. Ryerson (Giesselmann), 45+1. Prömel (Haraguči)

Karty:   17. Modeste (KLN), 55. Duda (KLN) – 16. Baumgartl (UNB), 17. Luthe (UNB)

Držení míče: 66 % : 34 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 11:6. Rohy: 5:2. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 8:19.
    1. FC Kolín nad Rýnom: T. Horn – Schmitz, Hübers (65. Kilian), Czichos, Hector (C) – Ljubičić, S. Özcan – Uth (77. S. Andersson), Duda (65. Thielmann), Kainz – Modeste.
    Náhradníci: Schwäbe – Ehizibue, Ostrák, S. Andersson, Meré, Kilian, Schaub, Schindler, Thielmann.

1. FC Union Berlín: Luthe – Friedrich (C), Knoche, Baumgartl – Ryerson, Prömel, R. Khedira, Haraguči (84. Öztunali), Giesselmann – Becker (72. Voglsammer), Awoniyi (84. Behrens).
    Náhradníci: Rönnow – Endo, Möhwald, Behrens, Jaeckel, Trimmel, Oczipka, Öztunali, Voglsammer.

Rozhodca: Stieler – Gittelmann, Beitinger