Black Angels – Pardubice 6:5 (kon.) | Královské Vinohrady – Mladá Boleslav 2:6 (kon.) | Chodov – Bohemians 5:4 (po pr.)
Tatran – Otrokovice 8:3 (kon.) | Liberec – Vítkovice 5:6 (kon.) | Sparta – Česká Lípa 6:3 (kon.)
Black Angels
6:5 (3:1, 1:1, 2:3)
Sokoli Pardubice
cz Nedeľa 31.10.2021, 14:00 • UNYP ARENA • Livesport Superliga (CZ) • 12. kolo

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornost a přejí hezký zbytek dne. (16:03:38)

Střely na bránu ve třetí třetině: 4 – 9.

Je konec! Domácí Black Angels zvládlo bláznivou třetí třetinu, ve které hosté dokázali zápas otočit, domácí ale hned po pár sekundách dokázali vyrovnat a následně si zápas pohlídali. Hodně tomu dopomohlo i vyloučení Šmída na pět minut, kdy dokonce viděl ČK.

59:45
    Domácí drží balónek a tohle si už asi pohlídají.

58:30
    Domácí dobře brání, Pardubice tak mají problém zakončit tlak.

57:35
    Hosté v šesti.

57:34
    Oddechový čas pro hosty.

57:01
    Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.

55:59
    Další kombinace domácích zastavena pro další útočný faul.

55:03
    Domácí jsou stále aktivní a nepouští hosty na dostřel vlastní brány.

53:18
    Hosté jsou kompletní. Blaci dlouhou pětiminutovou přesilovou hru využili pouze vstřelením jedné branky.

52:40
    Nyní to domácí už přehnali v agresivitě a byl jim odpískán útočný faul.

51:05
    Domácí hráči se i nadále snaží kombinační hrou ještě přidat další branku.

50:01
    Třetí třetina se nám dostala do své druhé poloviny.
    49:18 Jakub BOČEK - 6:5

49:18
    Black Angels právě vstřelili branku!
    Domácí využívají dlouhou přesilovou hru a vrací se v zápase do vedení a to zásluhou JAKUBA BOČKA, který dokázal prostřelit hostujícího brankáře Haleše – 6:5. Asistence: Martin Obuškevič.

48:18
    Vyloučení v týmu Sokoli Pardubice (Adam Šmíd – 5 min., Nedovolené vrážení). Trest odpyká David Petržela.

48:18
    Červenou kartu 1 dostává Adam Šmíd (Sokoli Pardubice).

MCh

Góly a asistencie: 4. T. Hanák (M. Burian), 18. Hromada (Ludvík), 18. T. Hanák (M. Burian), 39. Bauman (T. Hanák), 48. J. Boček (Hromada), 50. J. Boček (Obuškevič) – 8. Rusín (P. Pakosta), 30. Prix (Rusín), 44. Šmíd (Rusín), 45. Velc (Lukáš Kučera), 48. Velc (Šmíd)

Karty: 1 49. Šmíd (PCE)

Black Angels: Körber (Matiášek) – Straka, Obuškevič, Ludvík, Bauman, Pícha – M. Boček, Fryš, Novotný, M. Burian, Jan Kopecký, Nachtmann, Svatoš, Hromada, J. Boček, Beránek, R. Hanák, T. Hanák.
    Sokoli Pardubice: Haleš (M. Denemark) – Nezval, Slabý, Prix – Petr, P. Pakosta, Lukáš Kučera, Teichman, Klein, Velc, Šmíd, Křinka, Savický, Petržela, Rusín, Smola, Žáček.

Rozhodca: Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička