Black Angels – Pardubice 6:5 (kon.) | Královské Vinohrady – Mladá Boleslav 2:6 (kon.) | Chodov – Bohemians 5:4 (po pr.)
Tatran – Otrokovice 8:3 (kon.) | Liberec – Vítkovice 5:6 (kon.) | Sparta – Česká Lípa 6:3 (kon.)
TJ Sokol Královské Vinohrady
2:6 (0:1, 1:1, 1:4)
Předvýběr.CZ Florbal MB
cz Nedeľa 31.10.2021, 16:00 • TJ Sokol Vinohrady, Praha 2 • Livesport Superliga (CZ) • 12. kolo

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (17:57:19)

Střely celkem:
    Vinohrady 17
    Mladá Boleslav 42

Střely ve třetí třetině:
    Vinohrady 9
    Mladá Boleslav 12

Ve třetí části jsme viděli gólů rovnou pět. Když nejdříve skóre upravoval Jiří Curney a dvě minuty po něm Dominik Beneš zdálo se že je vše hotovo. Tři minuty před koncem ale domácím dal naději Ondřej Stuchlík. I přes sympatický výkon neberou domácí nakonec ani bod. Výhru 6:2 pro Mladou Boleslav pečetil druhým gólem v zápase Dominik Beneš a Jakub Bína.

Nejlepší hráči zápasu:
    Vinohrady – Petr Musil
    Mladá Boleslav – Jiří Curney

59:50
    Dva rychlé góly definitivně potvrzují vítězství Mladé Boleslavi v dnešním utkání.
    59:46 Jakub BÍNA - 2:6

59:46
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    JAKUB BÍNA pohotovou střelou ještě navyšuje vedení Boleslavi. Asistence: Jiří Curney.
    59:12 Dominik BENEŠ - 2:5

59:12
    DOMINIK BENEŠ oběhl blokujícího hráče a do prázdné brány zvyšuje na 5:2 pro Boleslav. Asistence: Martin Tokoš.

58:58
    Stuchlík krásnou kličkou obehrál Tokoše.

58:25
    Další pokus Boleslavi končí na tyči.

57:40
    Střela do prázdné brány letí kousek mimo.

57:00
    Vinohrady drží Boleslav zavřenou na vlastní polovině.
    56:34 Ondřej STUCHLÍK - 2:4

56:34
    Královské Vinohrady právě vstřelily branku!
    Viktor Kopecký krásně našel místo pro přihrávku na volného ODNŘEJE STUCHLÍKA a ten si se zakončením poradil.

56:17
    Vinohrady to zkoušejí v šesti.

56:16
    Oddechový čas pro domácí.

Filip Prokeš

Góly a asistencie: 34. O. Stuchlík (Fiala), 57. O. Stuchlík (V. Kopecký) – 12. Tadeáš Chroust, 27. Šebek (Tokoš), 47. Curney (Gruber), 49. Do. Beneš (Šebek), 60. Do. Beneš (Tokoš), 60. J. Bína (Curney)

TJ Sokol Královské Vinohrady: Musil (Šantora) – D. Ježek, Fiala, Čuda, O. Stuchlík, Máca – V. Kopecký, Šolaja, Pinkas, Gregor, Horák, P. Hájek, Z. Stuchlík, Paštika, V. Klápa, Procházka, Švejda.
    Předvýběr.CZ Florbal MB: L. Bauer (Tomšík) – Fišera, Suchánek, Gruber, Zakonov, Punčochář, Hemerka, Fořt – Šebek, Tadeáš Chroust, J. Bína, Tokoš, Do. Beneš, Korych, Zoufalý, Curney, Pěnička, Natov.

Rozhodca: Přemysl Bališ a Peter Varga