Tampa Bay – Arizona 5:1 (kon.) | Carolina – Boston 3:0 (kon.) | Pittsburgh – Calgary 0:4 (kon.)
St. Louis – Colorado 3:4 (kon.) | Vancouver – Philadelphia 1:2 (kon.) | Seattle – Minnesota 4:1 (kon.)
Anaheim – Buffalo 3:4 (po pr.) | LA Kings – Winnipeg 2:3 (kon.) | San Jose – Montreal 0:4 (kon.)
Seattle Kraken
4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
Minnesota Wild
cz Piatok 29.10.2021, 04:00 • Climate Pledge Arena, Seattle • NHL

50:01
    Přesně v polovině třetí třetiny navíc Wild dostávají skvělou šanci k vyrovnání, protože je na trestnou lavici poslán střelec obou branek Seattlu Haydn Fleury (SEA), jenž dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

41:46
    Jon Lizotte (MNS) poslal Geekieho hodně škaredě na mantinel a za své počínání hned dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

37:00
    Za bránou Seattlu nyní hodně nešikovně podrazil Sheahena nováček v sestavě Wild Connor Dewar (MNS), a Kraken si tak zahraje svou druhou přesilovou hru v utkání.

19:55
    Marcus Foligno (MNS) hned po vhazování zcela jasně trefil Donskoie holí do obličeje a navíc je zde krvavé zranění, takže Seattle bude hrát čtyři minuty přesilovou hru.

08:42
    A tak pozor. Rozhodčí se nakonec rozhodli Nathana Bastina (SEA) vyloučit na dvě minuty za nedovolené bránění brankáři, ikdyž v této situaci jej na vlastního brankáře natlačil obránce Brodin.

Jan Matúš

Góly a asistencie: 14. H. Fleury (Schwartz, Donskoi), 28. H. Fleury (Donato), 59. B. Tanev (Gourde), 60. Giordano (Sheahan) – 7. Hartman (Kaprizov, M. Foligno)

Seattle Kraken: Grubauer (Daccord) – Giordano (C), Oleksiak, H. Fleury, Vince Dunn, Lauzon, A. Larsson – Schwartz, Gourde, Järnkrok – Donskoi, Wennberg, Jordan Eberle – B. Tanev, McCann, Geekie – Donato, Sheahan, Bastian.
    Minnesota Wild: C. Talbot (Kähkönen) – Spurgeon (C), Dumba, J. Brodin, Merrill, J. Lizotte, Jordie Benn – Kaprizov, J. Eriksson Ek, K. Fiala – Greenway, Hartman, M. Foligno – Duhaime, N. Sturm, F. Gaudreau – Bjugstad, V. Rask, Dewar.

Rozhodca: Kozari, Schrader – Gawryletz, Mills

Diváci: 17 151