Lotyšsko – San Maríno | 2:0 (kon.) | | | Faerské ostrovy – S. Macedónsko | 1:1 (kon.) | | | Arménsko – Srbsko | 1:4 (kon.) |
Nemecko – Izrael | 3:2 (kon.) | | | Kosovo – Česko | 0:1 (kon.) | | | Albánsko – Andorra | 2:0 (kon.) |
Škótsko – Dánsko | 0:1 (kon.) | | | Slovinsko – Anglicko | 2:2 (kon.) | | | Portugalsko – Lichtenštajnsko | 11:0 (kon.) |
Vyškov – Zlín | 1:2 (po pr.) |
Belgicko – Francúzsko | 2:3 (kon.) |
koniec
Slovinsko
2:2
(0:2)
Anglicko
80
|
Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází Nino Žugelj, přichází Luka Tičić.
|
|
80
|
Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází David Flakus Bosilj, přichází Kai Cipot.
|
|
70
|
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Rhian Brewster, přichází Folarin Balogun.
|
|
69
|
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Cole Palmer, přichází Tyreece John-Jules.
|
|
63
|
Střídání v týmu Anglie: ze hřiště odchází Max Aarons, přichází Valentino Livramento.
|
|
52
|
Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází David Zec, přichází Žiga Laci.
|
|
37
|
Střídání v týmu Slovinsko: ze hřiště odchází Mirko Mutavčić, přichází Mark Španring.
|
Góly:
49. Španring, 66. Stojinović – 5. Gallagher, 14. Palmer
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 2:8. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 16:12.
Rozhodca: Diamantopoulos – Buxbaoum, Triantafyllou (GRE)
Diváci:
Karty: 44. Arons (ENG)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 43 % : 57 %.
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 2:8. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 16:12.
Slovinsko:
Turk – Mutavčić (37. Španring), Stojinović (C), Zec (52. Laci), Pavlović – Markuš, Zabukovnik – Žugelj (80. Tičić), Svetlin, Matko – Bosilj (80. Cipot).
Náhradníci: Leban – Trontelj, Laci, Begić, Ostrc, Casar, Tičić, Španring, Cipot.
Tréner:
Anglicko: Bursik – Aarons (63. Livramento), Guehi (C), Harwood-Bellis, Thomas – Skipp, Gallagher, Ramsey – Smith-Rowe, Brewster (70. Balogun), Palmer (69. John-Jules).
Náhradníci: Green – Creswell, Balogun, Gelhardt, Doyle, Garner, John-Jules, Livramento, Gomes.
Tréner:
Náhradníci: Leban – Trontelj, Laci, Begić, Ostrc, Casar, Tičić, Španring, Cipot.
Tréner:
Anglicko: Bursik – Aarons (63. Livramento), Guehi (C), Harwood-Bellis, Thomas – Skipp, Gallagher, Ramsey – Smith-Rowe, Brewster (70. Balogun), Palmer (69. John-Jules).
Náhradníci: Green – Creswell, Balogun, Gelhardt, Doyle, Garner, John-Jules, Livramento, Gomes.
Tréner:
Rozhodca: Diamantopoulos – Buxbaoum, Triantafyllou (GRE)
Diváci:
Michal Břuchanský