JOJ ŠPORT Slovensko U18
2:4 (0:0, 2:2, 0:2)
Brezno Knights
Utorok 05.10.2021, 17:00TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 49. kolo

Už keď sa zdalo, že zápas speje do predĺženia, podarilo sa Breznu vsietiť víťazný gól. Jeho autorom bol v 58. minúte Paulíny. Kylnar ešte skóroval do prázdnej brány, hostia tak porážajú Slovensko U18 pomerom 4:2. (19:27:24)

59:50
    V záverečných sekundách mladíci útočia, no boli vytlačení na zadný mantinel.

59:15
    Brezno dalo gól!
    Hostia definitívne rozhodujú o dnešnom víťazstve! JAKUB KYLNAR sa zmocnil puku pri mantineli takmer na úrovni vlastnej brány a odtiaľ namieril presne, jeho žabka cez celé ihrisko skončila v opustenej bránke domáceho tímu.

58:42
    Jurčák opúšťa bránu a korčuľuje na striedačku!

58:10
    Vylúčenie v tíme HK Brezno (Kraut – 2 min., nedovolené bránenie).

57:42
    Domáci gólman síce kryl strelu Soveľa, no mladíci puk vyhadzovali stredom ihriska a ten sa dostal na hokejku ADAMA PAULÍNYHO, ktorý pohotovou strelou rozvlnil sieť. Brezno ide do vedenia 3:2!
    Asistencie: Jakub Soveľ, Jakub Kylnar

57:13
    Vylúčenie v tíme Slovensko U18 (Tomas – 2 min., držanie).

56:55
    Lopejský uspel v súboji jedna na jedna, no potom už nezakončil.

56:09
    Po vyhranom buly pálil od modrej Žabka, no Pončák bol pripravený a mal odkrytý výhľad.

54:53
    Bodnár uspel v osobnom súboji a ponáhľal sa dopredu, kde aj zakončil, no Jurčák vyšiel von z brány a strelu ukryl v lapačke.

54:06
    Vylúčenie v tíme HK Brezno (Paulíny – 2 min., sekanie).
    Vylúčenie v tíme Slovensko U18 (Sýkora – 2 min., filmovanie pádu).

54:02
    Najmä tretia tretina je poriadne kúskovaná početnými vylúčeniami. Hra 5 na 5 je vzácnosťou.

53:49
    Vylúčenie v tíme Slovensko U18 (Nahalka – 2 min., hákovanie).

53:40
    Vylúčenie v tíme HK Brezno (Melcher – 2 min., napadnutie).

53:22
    Strela z hokejky Križana, puk sa odrazil na hosťujúce hokejky, hostia išli do brejku, no Melchera výborne odzbrojil Chromiak.

52:27
    Ťažkú prihrávku Žabka nespracoval, hostia to využili na odpálenie puku cez všetky čary.

51:50
    Vylúčenie v tíme HK Brezno (Bodnár – 2 min., sekanie).

51:20
    Domáci hráč výborne odzbrojil Paulínyho a poslal puk za bránku Pončáka.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Daniela Mesíková

Góly a asistencie: 24. Križan (Chromiak, Čulík), 28. Tomas (Križan) – 25. Šebest (Kylnar), 39. Bodnár (Homola), 58. Paulíny (Soveľ, Kylnar), 60. Kylnar

JOJ ŠPORT Slovensko U18: Jurčák – Nahalka, Žabka, Tomas, Eperješi, Čulík, Patzelt, Beluško, Chromiak – Kukumberg, Sýkora, Molnár – Križan, Jobek, Kurila – Fedák, Pobežal, Stahoň – Rohaľ, Maruna, Žurek
    Brezno Knights: Pončák – Homola, Ganz, Boldižár, Lopejský, Soveľ, Španko – Kraut, Zemko, Bodnár – Šebest, Veselý, Koštial – Melcher, Kylnar, Paulíny – Bálint

Rozhodca: D. Lesay – Danko, J. Lesay