Crystal Palace – Leicester 2:2 (kon.) | Tottenham – Aston Villa 2:1 (kon.) | West Ham – Brentford 1:2 (kon.)
Liverpool – Manchester City 2:2 (kon.)
Liverpool FC
2:2 (0:0)
Manchester City
Nedeľa 03.10.2021, 17:30 • Anfield Road, Liverpool • Anglická Premier League • 7. kolo

Po zmene strán sme sledovali fantastický druhý polčas, v ktorom boli akívnejší domáci futbalisti. Liverpool v zápase dvakrát viedol, po góloch Maného a Salaha, hostia ale dokázali vždy vyrovnať – najprv z kopačky Fodena, neskôr skóroval aj De Bruyne. Šláger kola Premier league tak skončil nerozhodne 2:2. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera. (19:26:16)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 4:3.
    Střely mimo: 0:4.