Crystal Palace – Leicester 2:2 (kon.) | Tottenham – Aston Villa 2:1 (kon.) | West Ham – Brentford 1:2 (kon.)
Liverpool – Manchester City 2:2 (kon.)
Crystal Palace FC
2:2 (0:2)
Leicester City
Nedeľa 03.10.2021, 15:00 • Selhurst Park, Londýn • Anglická Premier League • 7. kolo

Po zmene strán sme sledovali výborný futbal. Domáci futbalisti boli v druhom polčase jasne lepším mužstvom, za čo si vyrovnanie zaslúžili. V 61.minúte strelili kontaktný gól striedajúci Olise, vyrovnanie na domácej strane prišlo v 72.minúte z hlavy striedajúceho Schluppa. Crystal Palace tak nakoniec remizoval s Leicestrom 2:2. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok dňa. (16:55:24)

90+5
    Po faule Barnesa na Oliseho prichádza štandardka pre domáci tím. Zrejme posledná šanca v dnešnom zápase.

90+4
    Žltú kartu dostáva Harvey Barnes (Leicester City).

90+4
    Center Maddisona iba preletel pokutovým územím Crystal Palace. Leicester ostáva pri lopte na polovici súpera.

90+3
    Center Barnesa z pravej strany zblokoval Guehi, rohový kop pre hosťujúci tím v závere zápasu.

90+2
    James McArthur fauluje na polovici hostí, lopta pre Leicester City.

90+1
    Domáci sa snažia v samom závere zápasu dokonať obrat, hostia sú v druhom polčase pasívni.

90
    Hlavný rozhodca pridáva v druhom polčase päť minút.

89
    Ofsajdové postavenie hostí, lopta pre Crystal Palace.
    88. Jeff Schlupp (CRP)

88
    Po rohovom kope mohol poslať domácich do vedenia Schlupp, jeho hlavička tesne minula bránu Schmeichela.

87
    Schlupp posielal do šestnástky prízemnú prihrávku, ku ktorej sa ale nedostal Benteke. Následne pred Schluppom odkopáva na roh Bertrand.

86
    Schlupp iba nakopol loptu smerom dopredu, k nej sa ale nedostal Olise.

85
    Striedanie v tíme Crystal Palace FC: z ihriska odchádza Odsonne Edouard, prichádza Christian Benteke.

84
    Prerušenie hry využívajú hráči oboch mužstiev k občerstveniu.

83
    Žltú kartu dostáva James McArthur (Crystal Palace FC).

83
    Hra je prerušená, Jamie Vardy potrebuje ošetrenie. Jeho pokračovanie v zápase je otázne.