Amsterdam – Besiktas 2:0 (kon.) | Doneck – Inter 0:0 (kon.) | Paríž – Manchester City 2:0 (kon.)
Lipsko – Brugge 1:2 (kon.) | Porto – Liverpool 1:5 (kon.) | AC Miláno – Atlético Madrid 1:2 (kon.)
Dortmund – Lisabon 1:0 (kon.) | Real Madrid – Tiraspol 1:2 (kon.)
Ajax Amsterdam
2:0 (2:0)
Besiktas Istanbul
Utorok 28.09.2021, 18:45 • Johan Cruijff Arena, Amsterdam • Liga majstrov • Skupina C

Ajax pokračoval po zmene strán v jasnej dominancii, domáci už ale ďalší gól v zápase nepridali a tak po víťazstve 2:0 získavajú do tabuľky ďalšie tri body. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera. (20:37:07)

90+3
    Hra je prerušená po faule hosťujúceho útočníka.

90+2
    Žltú kartu dostáva Michy Batshuayi (Besiktas Istanbul).

90+1
    Ojedinelá kombinácia hostí v druhom polčase pred pokutovým územím Ajaxu, hlavička Batshuayia nesmerovala na bránu Pasveera.

90
    Hlavný rozhodca pridáva v druhom polčase dve minúty.

89
    Po faule na Tadića je tu štandardka pre Ajax Amsterdam.

88
    Gravenberch neuspel v driblingu v pokutovom území hostí, Besiktas odkopáva loptu.

86
    Striedajúci Klaassen prerušil kombináciu hostí v domácej šestnástke, loptu odkopáva na rohový kop.

85
    Do konca dnešného zápasu ostáva posledných 5 minút, Ajax počas celého zápasu dominuje na lopte. Takto vyzerá štatistika držania lopty: 71% – 29%.

84
    Strelu Tadića z priameho kopu zastavil hosťujúci múr.

83
    Blind preniesol hru na Neresa, ktorého zastavil na hranici šestnástky nedovolene Karaman. Štandardka pre Ajax.

81
    Hostia po veľmi dlhej dobe na polovici súpera, autové vhadzovanie pre Besiktas.

80
    Tadić pätičkou prestrčil loptu na Neresa, tomu však lopta ušla mimo hraciu plochu. Odkop od brány hostí.

79
    Lisandro Martínez teraz pokazil rozohrávku a odovzdal loptu súperovi.

78
    Haller si preberal loptu v pokutovom území hostí, nakoniec o ňu prišiel, Ajax vzápätí fauluje.