Vigo – Granada 1:0 (kon.)
Celta Vigo
1:0 (0:0)
Granada CF
Pondelok 27.09.2021, 21:00 • Vigo, Municipal de Balaidos • Španielska LaLiga • 7. kolo

Po zmene strán sa obraz hry nezmenil. Domácich mohol poslať do vedenia v 73.minúte Iago Aspas, domáci útočník ale nepremenil pokutový kop. Spasiteľom Celty Vigo sa stal Denis Suárez, ktorý strelil víťazný gól v 94.minúte zápasu. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera. (22:58:54)

90+8
    Veľká šanca pre domácich na zvýšenie náskoku, obrana Getafe predviedla dobrý zákrok.

90+7
    Žltú kartu dostáva Carlos Neva (Granada CF).

90+6
    Žltú kartu dostáva Quini (Granada CF).

90+6
    Žltú kartu dostáva Iago Aspas (Celta Vigo).

90+5
    Žltú kartu dostáva Aarón Escandell (Granada CF).

90+5
    Celtu Vigo zrejme vykúpil striedajúci Denis Suárez, dokážu ešte hostia odpovedať?

90+4
    Celta Vigo dalo gól! DENIS SUÁREZ prekonáva presnou strelou z vnútra pokutového územia hosťujúceho brankára Escandella – 1:0! Asistencia: Santi Mina.

90+3
    Po centri z ľavej strany mohli hostia rozhodnúť, zakončenia Sora a Suareza vychytal domáci brankár Dituro!

90+2
    Nepresná kombinácia domácich futbalistov, Celta Vigo stráca loptu na polovici hostí.

90+1
    Celta Vigo vrhá všetky sily do útoku, domáci nie sú spokojní s remízou.

90
    Hlavný rozhodca pridáva v druhom polčase sedem minút.

89
    Žltú kartu dostáva Ángel Montoro (Granada CF).

89
    Hra je stále prerušená, čo vyhovuje viac futbalistom Granady.

88
    Hosťujúci futbalista potrebuje ošetrenie, čo sa domácim hráčom pochopiteľne nepáči. Čas sa neúprosne kráti.