Astana – KuPS 3:4 (kon.) | Karabach – AEL Limassol 1:0 (kon.) | Kazaň – Raków 0:1 (po pr.)
Molde – Trabzonspor 1:1 (3:4 po pen.) | Bodö/Glimt – Priština 2:0 (kon.) | Žilina – Tobol Kostanaj sk 5:0 (kon.)
Hammarby IF – Čukarički Belehrad 5:1 (kon.) | Plzeň – New Saints 3:1 (4:1 po pen.) | Solún – Bohemians Dublin 2:0 (kon.)
RFS Riga – Gent 0:1 (kon.) | Be'er Sheva – Śląsk 4:0 (kon.) | Tel Aviv – Trnava sk 1:0 (kon.)
Bazilej – Újpest FC 4:0 (kon.) | Fola – Linfield 2:1 (kon.) | Anderlecht – Laçi 2:1 (kon.)
Kodaň – Lokomotiv Plovdiv 4:2 (kon.) | Rijeka – Hibernian 4:1 (kon.) | Feyenoord – Luzern 3:0 (kon.)
Velež Mostar – Elfsborg 1:4 (kon.) | Ljubljana – Santa Clara 0:1 (kon.) | Sivasspor – Dinamo Bt. 1:1 (po pr.)
Hibernians FC – Riga FC 1:4 (po pr.) | KF Teuta – Shamrock 0:2 (kon.) | Larne FC – Ferreira 1:0 (kon.)
Aberdeen – Breidablik 2:1 (kon.) | HB Tórshavn – Haifa 1:0 (kon.) | Dundalk – Arnhem 1:2 (kon.)
Linz – Novi Sad 6:1 (kon.) | Partizan – Soči 2:2 (4:2 po pen.) | Osijek – CSKA Sofia 1:1 (kon.)
Hibernians FC
1:4 (0:0)
Riga FC
cz Štvrtok 12.08.2021, 20:00 • Centenary Stadium, Ta' Qali • Európska konferenčná liga (predkolá) • 3. predkolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (22:59:31)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 3:12. Rohy: 1:10. Ofsajdy: 4:7. Fauly: 16:15.

Je konec vypjatého duelu, ve kterém nakonec vítězí Riga poměrem 4:1 a celkově 4:2! Už ve 2. minutě získal hostující celek penaltu, kterou ale Paurevič neproměnil. Ve 49. minutě už ale šla Riga do vedení po brance Léa. Ovšem v 60. minutě srovnal Degabriele. V 90. minutě byl po druhé žluté vyloučen J. Grech, čehož nakonec v 90+6. minutě využil Paurevič a šlo se do prodloužení! Tam se ve 105+3. minutě prosadil Muritala. V 111. minutě sice uviděl červenou také hostující Kamess, ale v 116. minutě pojistil výru lotyšského celku opět Muritala.

120+2

120
    Rozhodčí nastavuje 2 minuty navíc.

119
    Střídání v týmu Hibernians FC: ze hřiště odchází Raphael, přichází Grech.
    Střídání v týmu Hibernians FC: ze hřiště odchází Degabriele, přichází Mensah.

118
    Degabriele se sice tentokrát dostal ke střele, ale jeho pokus vyrazil Brkič.
    115. Yunusa MURITALA - 1:4

115
    Riga FC právě vstřelil branku!
    Hosté vedou už 4:2 a vypadá to, že postoupí do 4. předkola! Znovu se totiž v prodloužení prosazuje YUNUSA MURITALA.

114
    Střídání v týmu Riga FC: ze hřiště odchází Léo, přichází Rugins.

112
    Ngonda se opřel do míče, ale minul bránu soupeře

111
    Kamess ovšem neudržel nervy, když poslal k zemi Thaylora a uviděl také červenou kartu!

110
    Riga stále drží míč vepředu a nyní má k dispozici rohový kop.

108
    Znovu hosté získali volný kop, ale ten po střele Léa skončil pouze v rukou Koného.

107
    Kamess se opět ocitl jen v ofsajdu a u míče tak bude Hibernians.

106
    Střídání v týmu Hibernians FC: ze hřiště odchází Apap, přichází Beu.

106
    Začalo druhé prodloužení.

105+3
    První poločas prodloužení skončil.
    105+3. Yunusa MURITALA - 1:3

Michal Raška

Góly: 60. Degabriele (Grech J.) – 50. Léo, 90+6. Paurevič (Ngonda), 105+3. Muritala, 115. Muritala

Karty:   4. Kristensen (HBF), 7. Almeida (HBF), 27. Grech J. (HBF), 35. Domoraud (HBF), 61. Degabriele (HBF), 90+10. Agius (HBF) – 35. Wesley (RIG), 90+8. Paurevič (RIG)   90. Gresch J. (HBF)   90+10. Kristensen (HBF) – 111. Kamess (RIG)

Nepremenená penalta: 2. Paurevič (RIG), brankár Kone zneškodnil

Hibernians FC: Kone – Lubanzadio Aldama, Almeida, Agius, Apap (106. Beu) – Vella D. (64. Attard), Raphael (119. Raphael), Kristensen (C) (79. Uzeh), Grech J. – Degabriele (119. Mensah), Domoraud
    Náhradníci: Vella N. – Attard, Beu, Desira, Ellul, Farrugia, Grech Z., Ihuomah, Mensah, Rudy Cassar, Uzeh, Zammit

Riga FC: Brkič – Petersons, Cernomordijs, Saiz, Vakulko (76. Muritala) – Ngonda, Paurevič (C), Brisola (98. Pisčevič) – Wesley (61. Kamess), Leo (114. Rugins), Soisalo
    Náhradníci: Ozols – Babajan, Fjodorovs, Halimi, Kamess, Muritala, Pisčevič, Rugins

Rozhodca: Hennessy – Lynch, Dynan