Prehľad udalostí na LOH Tokio 2020 - 14. deň | (kon.) | | | Prehľad udalostí na LOH Tokio 2020 - 15. deň | (kon.) |
C2 500 m - rozjížďky a čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | C1 1000 m - rozjížďky a čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
K4 500 m - rozjížďky (ženy) | (kon.) | | | K4 500 m - rozjazdy (muži) | (kon.) |
Týmy (muži) - o 3. místo | Jižní Korea – Japonsko 1:3 (kon.) | | | Týmy (muži) - finále | Čína – Německo 3:0 (kon.) |
69 - 75 kg: Semifinále (ženy) | (kon.) | | | 57 - 63 kg: Semifinále (muži) | (kon.) |
81 - 91 kg: Finále (muži) | Vítěz: J. la Cruz (CUB) (kon.) |
Celodenní program | (kon.) |
Parkurové skákání - týmy | (kon.) |
Víceboj jednotlivci - Kvalifikace | Vítěz: D. Averinová (ROC) (kon.) |
Závod žen | Vítěz: Frenchová (GBR) (kon.) |
Velká Británie – Indie | 4:3 (kon.) | | | Nizozemsko – Argentina | 3:1 (kon.) |
10m věž - předkolo (muži) | (kon.) |
Černá Hora – Chorvatsko | 10:12 (kon.) | | | Řecko – Maďarsko | 9:6 (kon.) |
Itálie – USA | 6:7 (kon.) | | | Srbsko – Španělsko | 10:9 (kon.) |
Volný styl do 74 kg - opravy (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 125 kg - opravy (muži) | (kon.) |
Volný styl do 53 kg - opravy (ženy) | (kon.) | | | Volný styl do 65 kg - OF a ČF (muži) | (kon.) |
Volný styl do 97 kg - OF a ČF (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 50 kg - OF a ČF (ženy) | (kon.) |
Volný styl do 65 kg - semifinále (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 97 kg - semifinále (muži) | (kon.) |
Volný styl do 50 kg - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Volný styl do 74 kg - finále (muži) | Vítěz: Z. Sidakov (ROC) (kon.) |
Volný styl do 125 kg - finále (muži) | Vítěz: G. D. Stevenson (USA) (kon.) | | | Volný styl do 53 kg - finále (ženy) | Vítěz: M. Mukaida (JPN) (kon.) |
Týmy - kvalifikace technická | Vítěz: Rusko (kon.) |
3. kolo (ženy) | (kon.) | | | 4. kolo (ženy) | Vítěz: N. Kordová (USA) (kon.) |
Dopolední program | (kon.) | | | Odpolední program | (kon.) |
Lezení na rychlost - finále (ženy) | Vítěz: A. Miroslawová (POL) (kon.) | | | Bouldering - finále (ženy) | Vítěz: J. Garnbretová (SLO) (kon.) |
Lezení na obtížnost - finále (ženy) | Vítěz: J. Garnbretová (SLO) (kon.) |
koniec udalosti
Bouldering - finále (ženy)
Vítěz: J. Garnbretová (SLO)
Milan Huppert
Průběžné pořadí po dvou disciplínách
1. Janja Garnbretová (SLO) 5 bodů
2. Aleksandra Miroslawová (POL) 8
3. Miho Nonakaová (JPN) 9
4. Anouck Jaubertová (FRA) 12
5. Brooke Raboutouová (USA) 14
6. Akijo Nogučiová (JPN) 16
7. Jessica Pilzová (AUT) 30
8. So Čä-hjun (KOR) 56
Pořadí boulderingu
1. Janja Garnbretová (SLO)
2. Brooke Raboutouová (USA)
3. Miho Nonakaová (JPN)
4. Akijo Nogučiová (JPN)
5. Jessica Pilzová (AUT)
6. Anouck Jaubertová (FRA)
7. So Čä-hjun (KOR)
8. Aleksandra Miroslawová (POL)
Startovní listina
1. Aleksandra Miroslawová (POL)
2. Anouck Jaubertová (FRA)
3. Jessica Pilzová (AUT)
4. Miho Nonakaová (JPN)
5. So Čä-hjun (KOR)
6. Akijo Nogučiová (JPN)
7. Brooke Raboutouová (USA)
8. Janja Garnbretová (SLO)
Pořadí po první disciplíně
1. Aleksandra Miroslawová (POL) 1 bod
2. Anouck Jaubertová (FRA) 2
3. Miho Nonakaová (JPN) 3
4. Akijo Nogučiová (JPN) 4
5. Janja Garnbretová (SLO) 5
6. Jessica Pilzová (AUT) 6
7. Brooke Raboutouová (USA) 7
8. So Čä-hjun (KOR) 8
1. Janja Garnbretová (SLO) 5 bodů
2. Aleksandra Miroslawová (POL) 8
3. Miho Nonakaová (JPN) 9
4. Anouck Jaubertová (FRA) 12
5. Brooke Raboutouová (USA) 14
6. Akijo Nogučiová (JPN) 16
7. Jessica Pilzová (AUT) 30
8. So Čä-hjun (KOR) 56
Pořadí boulderingu
1. Janja Garnbretová (SLO)
2. Brooke Raboutouová (USA)
3. Miho Nonakaová (JPN)
4. Akijo Nogučiová (JPN)
5. Jessica Pilzová (AUT)
6. Anouck Jaubertová (FRA)
7. So Čä-hjun (KOR)
8. Aleksandra Miroslawová (POL)
Startovní listina
1. Aleksandra Miroslawová (POL)
2. Anouck Jaubertová (FRA)
3. Jessica Pilzová (AUT)
4. Miho Nonakaová (JPN)
5. So Čä-hjun (KOR)
6. Akijo Nogučiová (JPN)
7. Brooke Raboutouová (USA)
8. Janja Garnbretová (SLO)
Pořadí po první disciplíně
1. Aleksandra Miroslawová (POL) 1 bod
2. Anouck Jaubertová (FRA) 2
3. Miho Nonakaová (JPN) 3
4. Akijo Nogučiová (JPN) 4
5. Janja Garnbretová (SLO) 5
6. Jessica Pilzová (AUT) 6
7. Brooke Raboutouová (USA) 7
8. So Čä-hjun (KOR) 8
Na každý boulder, dohromady jsou čtyři, mají lezkyně určitý časový limit a neomezený počet pokusů. Vylezený boulder se označuje termínem top, topový chyt musí být držen oběma rukama. Kromě topu je ještě jeden nižší chyt označen jako zóna. Výsledek se určí sečtením dosažených topů a zón, při stejném počtu rozhoduje nižší počet pokusů. Varianty zdolání boulderu musí být velmi pečlivě promyšleny, tak aby nebyly příliš těžké, ale zase na druhou stranu aby lezec byl schopný naplánovanou cestu zvládnout. Důležité je také podotknout, že soutěžící uvidí rozestavení boulderů až před pět minut před startem, kdy mají čas na krátkou prohlídku.
1. Aleksandra Miroslawová (POL) 1 bod
2. Anouck Jaubertová (FRA) 2
3. Miho Nonakaová (JPN) 3
4. Akijo Nogučiová (JPN) 4
5. Janja Garnbretová (SLO) 5
6. Jessica Pilzová (AUT) 6
7. Brooke Raboutouová (USA) 7
8. So Čä-hjun (KOR) 8
1. Aleksandra Miroslawová (POL)
2. Anouck Jaubertová (FRA)
3. Jessica Pilzová (AUT)
4. Miho Nonakaová (JPN)
5. So Čä-hjun (KOR)
6. Akijo Nogučiová (JPN)
7. Brooke Raboutouová (USA)
8. Janja Garnbretová (SLO)
1. Janja Garnbretová (SLO)
2. Brooke Raboutouová (USA)
3. Miho Nonakaová (JPN)
4. Akijo Nogučiová (JPN)
5. Jessica Pilzová (AUT)
6. Anouck Jaubertová (FRA)
7. So Čä-hjun (KOR)
8. Aleksandra Miroslawová (POL)
1. Janja Garnbretová (SLO) 5 bodů
2. Aleksandra Miroslawová (POL) 8
3. Miho Nonakaová (JPN) 9
4. Anouck Jaubertová (FRA) 12
5. Brooke Raboutouová (USA) 14
6. Akijo Nogučiová (JPN) 16
7. Jessica Pilzová (AUT) 30
8. So Čä-hjun (KOR) 56