Prehľad udalostí na LOH Tokio 2020 - 14. deň | (kon.) |
K1 200 m - semifinále a finále (muži) | Vítěz: S. Totka (HUN) (kon.) | | | C1 200 m - semifinále a finále (ženy) | Vítěz: N. Harrisonová (USA) (kon.) |
K1 500 m - semifinále a finále (ženy) | Vítěz: L. Carringtonová (NZL) (kon.) | | | K2 1000 m - semifinále a finále (muži) | Víťazi: van der Westhuyzen/Green(AUS) (kon.) |
Týmy (ženy) - o 3. místo | Německo – Hong Kong 1:3 (kon.) | | | Týmy (ženy) - finále | Čína – Japonsko 3:0 (kon.) |
57 - 60 kg: Semifinále (ženy) | (kon.) | | | 48 - 52 kg: Semifinále (muži) | (kon.) |
69 - 75 kg: Semifinále (muži) | (kon.) | | | 52 - 57 kg: Finále (muži) | Vítěz: A. Batyrgazijev (ROC) (kon.) |
Celodenní program | (kon.) |
Závod žen - šerm | (kon.) | | | Závod mužů - šerm | (kon.) |
10m věž - semifinále (ženy) | (kon.) | | | 10m věž - finále (ženy) | Vítěz: Ch. Čchüan (CHN) (kon.) |
Volný styl do 57 kg - opravy (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 57 kg - opravy (ženy) | (kon.) |
Volný styl do 86 kg - opravy (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 74 kg - OF a ČF (muži) | (kon.) |
Volný styl do 125 kg - OF a ČF (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 53 kg - OF a ČF (ženy) | (kon.) |
Volný styl do 74 kg - semifinále (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 125 kg - semifinále (muži) | (kon.) |
Volný styl do 53 kg - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Volný styl do 57 kg - finále (muži) | Vítěz: Z. Ugujev (ROC) (kon.) |
Volný styl do 86 kg - finále (muži) | Vítěz: D. Taylor III (USA) (kon.) | | | Volný styl do 57 kg - finále (ženy) | Vítěz: R. Kawaiová (JPN) (kon.) |
Německo – Indie | 4:5 (kon.) | | | Austrálie – Belgie | 1:1 (2:3 po s.n.) (kon.) |
Čína – Nizozemsko | 6:13 (kon.) | | | ROV – USA | 11:15 (kon.) |
Austrálie – Kanada | 14:12 (kon.) | | | Španělsko – Maďarsko | 8:6 (kon.) |
Tisková konference Valentina Rossiho | (kon.) |
2. kolo (ženy) | (kon.) |
Dopolední program | (kon.) | | | Odpolední program | (kon.) |
Park - kvalifikace a finále (muži) | Vítěz: K. Palmer (AUS) (kon.) |
Lezení na rychlost - finále (muži) | Vítěz: A. Gines López (ESP) (kon.) | | | Bouldering - finále (muži) | Vítěz: N. Coleman (USA) (kon.) |
Lezení na obtížnost - finále (muži) | Vítěz: A. Gines López (ESP) (kon.) |
10 km (muži) | (kon.) |
koniec udalosti
Volný styl do 57 kg - finále (muži)
Vítěz: Z. Ugujev (ROC)
Jan Vojkůvka
1. Zavur Ugujev (ROC)
2. Kumar Ravi (IND)
3. Nurislam Sanajev (KAZ)
3. Thomas Patrick Gilman (USA)
5. Georgi Valentinov Vangelov (BUL)
5. Reza Atrinagharchi (IRI) (13:09:47)
Kumar Ravi (IND) – Zavur Ugujev (ROC)
O bronz
Georgi Valentinov Vangelov (BUL) – Nurislam Sanajev (KAZ)
Thomas Patrick Gilman (USA) – Reza Atrinagharchi (IRI)