Prehľad udalostí na LOH Tokio 2020 - 14. deň | (kon.) |
K1 200 m - semifinále a finále (muži) | Vítěz: S. Totka (HUN) (kon.) | | | C1 200 m - semifinále a finále (ženy) | Vítěz: N. Harrisonová (USA) (kon.) |
K1 500 m - semifinále a finále (ženy) | Vítěz: L. Carringtonová (NZL) (kon.) | | | K2 1000 m - semifinále a finále (muži) | Víťazi: van der Westhuyzen/Green(AUS) (kon.) |
Týmy (ženy) - o 3. místo | Německo – Hong Kong 1:3 (kon.) | | | Týmy (ženy) - finále | Čína – Japonsko 3:0 (kon.) |
57 - 60 kg: Semifinále (ženy) | (kon.) | | | 48 - 52 kg: Semifinále (muži) | (kon.) |
69 - 75 kg: Semifinále (muži) | (kon.) | | | 52 - 57 kg: Finále (muži) | Vítěz: A. Batyrgazijev (ROC) (kon.) |
Celodenní program | (kon.) |
Závod žen - šerm | (kon.) | | | Závod mužů - šerm | (kon.) |
10m věž - semifinále (ženy) | (kon.) | | | 10m věž - finále (ženy) | Vítěz: Ch. Čchüan (CHN) (kon.) |
Volný styl do 57 kg - opravy (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 57 kg - opravy (ženy) | (kon.) |
Volný styl do 86 kg - opravy (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 74 kg - OF a ČF (muži) | (kon.) |
Volný styl do 125 kg - OF a ČF (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 53 kg - OF a ČF (ženy) | (kon.) |
Volný styl do 74 kg - semifinále (muži) | (kon.) | | | Volný styl do 125 kg - semifinále (muži) | (kon.) |
Volný styl do 53 kg - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Volný styl do 57 kg - finále (muži) | Vítěz: Z. Ugujev (ROC) (kon.) |
Volný styl do 86 kg - finále (muži) | Vítěz: D. Taylor III (USA) (kon.) | | | Volný styl do 57 kg - finále (ženy) | Vítěz: R. Kawaiová (JPN) (kon.) |
Německo – Indie | 4:5 (kon.) | | | Austrálie – Belgie | 1:1 (2:3 po s.n.) (kon.) |
Čína – Nizozemsko | 6:13 (kon.) | | | ROV – USA | 11:15 (kon.) |
Austrálie – Kanada | 14:12 (kon.) | | | Španělsko – Maďarsko | 8:6 (kon.) |
Tisková konference Valentina Rossiho | (kon.) |
2. kolo (ženy) | (kon.) |
Dopolední program | (kon.) | | | Odpolední program | (kon.) |
Park - kvalifikace a finále (muži) | Vítěz: K. Palmer (AUS) (kon.) |
Lezení na rychlost - finále (muži) | Vítěz: A. Gines López (ESP) (kon.) | | | Bouldering - finále (muži) | Vítěz: N. Coleman (USA) (kon.) |
Lezení na obtížnost - finále (muži) | Vítěz: A. Gines López (ESP) (kon.) |
10 km (muži) | (kon.) |
koniec udalosti
Španělsko – Maďarsko
8:6
(2:0, 3:2, 3:2, 0:2)
Daniel Fekets
Periš (CRO), Putnikovič (SRB)
Sestavy
Španělsko: Esterová Ramosová - Bachová, A. Esparová Llaquetová, Ortizová, Ruizová, Gonzálezová Lópezová, C. Esparová Llaquetová, Peňaová, Forcaová Arizaová, Tarragová Aymerichová, Garcíaová Godoyová, Leitonová Arronesová.
Maďarsko: Magyariová - Szűcsová, Rybanská, Szilágyiová, Vályiová, Gurisattiová, Illésová, Keszthelyiová, Leimeterová, Gardová, Parkesová, Gyöngyössyová.
Branky: 3., 11. a 14. A. Esparová Llaquetová, 6. Ortizová, 14. Forcaová Arizaová, 17. a 22. Ruizová, 24. Garcíaová Godoyová - 12., 17. a 19. Szilágyiová, 16. Illésová, 27. Keszthelyiová, 28. Vályiová.
Španělsko: Esterová Ramosová - Bachová, A. Esparová Llaquetová, Ortizová, Ruizová, Gonzálezová Lópezová, C. Esparová Llaquetová, Peňaová, Forcaová Arizaová, Tarragová Aymerichová, Garcíaová Godoyová, Leitonová Arronesová.
Maďarsko: Magyariová - Szűcsová, Rybanská, Szilágyiová, Vályiová, Gurisattiová, Illésová, Keszthelyiová, Leimeterová, Gardová, Parkesová, Gyöngyössyová.
Branky: 3., 11. a 14. A. Esparová Llaquetová, 6. Ortizová, 14. Forcaová Arizaová, 17. a 22. Ruizová, 24. Garcíaová Godoyová - 12., 17. a 19. Szilágyiová, 16. Illésová, 27. Keszthelyiová, 28. Vályiová.
Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji příjemný zbytek dne u sledování olympijského programu. Na počtenou! (13:51:59)
8:6.
8:5.
8:4.
7:4.