400 m prekážky - rozbehy (ženy) | (kon.) | | | Hod diskom - kvalifikácia (ženy) | (kon.) |
Skok o tyči - kvalifikácia (muži) | (kon.) | | | 800 m - rozbehy (muži) | (kon.) |
100 m prekážky - rozbehy (ženy) | (kon.) | | | 100 m - predkolo (muži) | (kon.) |
Skok do diaľky - kvalifikácia (muži) | (kon.) | | | 100 m - semifinále (ženy) | (kon.) |
100 m - rozbehy (muži) | (kon.) | | | Hod diskom - finále (muži) | Vítěz: D. Stahl (SWE) (kon.) |
800 m - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Smíšené štafety 4 x 400 m - finále | Vítěz: Polsko (kon.) |
100 m - finále (ženy) | Vítěz: E. Thompsonová-Herahová (JAM) (kon.) |
koniec udalosti
100 m - finále (ženy)
Vítěz: E. Thompsonová-Herahová (JAM)
Vít Schück
Výsledky finále na 100 metrů žen
1. Elaine Thompsonová-Herahová (JAM) 10,61 (OR)
2. Shelly-Ann Fraserová-Pryceová (JAM) 10,74
3. Shericka Jacksonová (JAM) 10,76
4. Marie-Josee Ta Louová (CIV) 10,91
5. Ajla del Ponteová (SUI) 10,97
6. Mujinga Kambundjiová (SUI) 10,99
7. Teahna Danielsová (USA) 11,02
8. Daryll Neitaová (GBR) 11,12
Startovní listina
2 – Daryll Neitaová (GBR)
3 – Teahna Danielsová (USA)
4 – Elaine Thompsonová-Herahová (JAM)
5 – Shelly-Ann Fraserová-Pryceová (JAM)
6 – Marie-Josee Ta Louová (CIV)
7 – Shericka Jacksonová (JAM)
8 – Ajla del Ponteová (SUI)
9 – Mujinga Kambundjiová (SUI)
1. Elaine Thompsonová-Herahová (JAM) 10,61 (OR)
2. Shelly-Ann Fraserová-Pryceová (JAM) 10,74
3. Shericka Jacksonová (JAM) 10,76
4. Marie-Josee Ta Louová (CIV) 10,91
5. Ajla del Ponteová (SUI) 10,97
6. Mujinga Kambundjiová (SUI) 10,99
7. Teahna Danielsová (USA) 11,02
8. Daryll Neitaová (GBR) 11,12
Startovní listina
2 – Daryll Neitaová (GBR)
3 – Teahna Danielsová (USA)
4 – Elaine Thompsonová-Herahová (JAM)
5 – Shelly-Ann Fraserová-Pryceová (JAM)
6 – Marie-Josee Ta Louová (CIV)
7 – Shericka Jacksonová (JAM)
8 – Ajla del Ponteová (SUI)
9 – Mujinga Kambundjiová (SUI)
1. Elaine Thompsonová-Herahová (JAM) 10,61 (OR)
2. Shelly-Ann Fraserová-Pryceová (JAM) 10,74
3. Shericka Jacksonová (JAM) 10,76
4. Marie-Josee Ta Louová (CIV) 10,91
5. Ajla del Ponteová (SUI) 10,97
6. Mujinga Kambundjiová (SUI) 10,99
7. Teahna Danielsová (USA) 11,02
8. Daryll Neitaová (GBR) 11,12
2 – Daryll Neitaová (GBR)
3 – Teahna Danielsová (USA)
4 – Elaine Thompsonová-Herahová (JAM)
5 – Shelly-Ann Fraserová-Pryceová (JAM)
6 – Marie-Josee Ta Louová (CIV)
7 – Shericka Jacksonová (JAM)
8 – Ajla del Ponteová (SUI)
9 – Mujinga Kambundjiová (SUI)
1. Shelly-Ann Fraserová-Pryceová (JAM) 10,73
2. Elaine Thompsonová-Herahová (JAM) 10,76
3. Marie-Josee Ta Louová (CIV) 10,79
4. Shericka Jacksonová (JAM) 10,79
5. Mujinga Kambundjiová (SUI) 10,96
6. Teahna Danielsová (USA) 10,98
7. Daryll Neitaová (GBR) 11,00
8. Ajla del Ponteová (SUI) 11,01