400 m prekážky - rozbehy (ženy) | (kon.) | | | Hod diskom - kvalifikácia (ženy) | (kon.) |
Skok o tyči - kvalifikácia (muži) | (kon.) | | | 800 m - rozbehy (muži) | (kon.) |
100 m prekážky - rozbehy (ženy) | (kon.) | | | 100 m - predkolo (muži) | (kon.) |
Skok do diaľky - kvalifikácia (muži) | (kon.) | | | 100 m - semifinále (ženy) | (kon.) |
100 m - rozbehy (muži) | (kon.) | | | Hod diskom - finále (muži) | Vítěz: D. Stahl (SWE) (kon.) |
800 m - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Smíšené štafety 4 x 400 m - finále | Vítěz: Polsko (kon.) |
100 m - finále (ženy) | Vítěz: E. Thompsonová-Herahová (JAM) (kon.) |
Komentáre nie sú k dispozíci.
Startovní listina:
1. rozběh
1 Khamica Binghamová (CAN)
2 Tynia Gaitherová (BAH)
3 Elaine Thompson-Herahová (JAM)
4 Blessing Okagbareová (NGR)
5 Ajla del Ponteová (SUI)
6 Dina Asher-Smithová (GBR)
7 Jenna Prandiniová (USA)
8 Tatjana Pintová (GER)
2. rozběh
1 Crystal Emmanuelová (CAN)
2 Man-čchi Ke (CHN)
3 Michelle-Lee Ahyeová (TTO)
4 Marie-Josee Ta Louová (CIV)
5 Shericka Jacksonová (JAM)
6 Alexandra Burghardtová (GER)
7 Asha Philipová (GBR)
8 Javianne Oliverová (USA)
3. rozběh
1 Gina Bassová (GAM)
2 Anna Bongiorni (ITA)
3 Daryll Neitaová (GBR)
4 Ahelly-Ann Fraser-Pryceová (JAM)
5 Teahna Danielsová (USA)
6 Mujinga Kambundjiová (SUI)
7 Murielle Ahoureová (CIV)
8 Nzubechi Grace Nwokochaová (NGR)
1. rozběh
1 Khamica Binghamová (CAN)
2 Tynia Gaitherová (BAH)
3 Elaine Thompson-Herahová (JAM)
4 Blessing Okagbareová (NGR)
5 Ajla del Ponteová (SUI)
6 Dina Asher-Smithová (GBR)
7 Jenna Prandiniová (USA)
8 Tatjana Pintová (GER)
2. rozběh
1 Crystal Emmanuelová (CAN)
2 Man-čchi Ke (CHN)
3 Michelle-Lee Ahyeová (TTO)
4 Marie-Josee Ta Louová (CIV)
5 Shericka Jacksonová (JAM)
6 Alexandra Burghardtová (GER)
7 Asha Philipová (GBR)
8 Javianne Oliverová (USA)
3. rozběh
1 Gina Bassová (GAM)
2 Anna Bongiorni (ITA)
3 Daryll Neitaová (GBR)
4 Ahelly-Ann Fraser-Pryceová (JAM)
5 Teahna Danielsová (USA)
6 Mujinga Kambundjiová (SUI)
7 Murielle Ahoureová (CIV)
8 Nzubechi Grace Nwokochaová (NGR)
Milan Huppert