400 m prekážky - rozbehy (ženy) | (kon.) | | | Hod diskom - kvalifikácia (ženy) | (kon.) |
Skok o tyči - kvalifikácia (muži) | (kon.) | | | 800 m - rozbehy (muži) | (kon.) |
100 m prekážky - rozbehy (ženy) | (kon.) | | | 100 m - predkolo (muži) | (kon.) |
Skok do diaľky - kvalifikácia (muži) | (kon.) | | | 100 m - semifinále (ženy) | (kon.) |
100 m - rozbehy (muži) | (kon.) | | | Hod diskom - finále (muži) | Vítěz: D. Stahl (SWE) (kon.) |
800 m - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Smíšené štafety 4 x 400 m - finále | Vítěz: Polsko (kon.) |
100 m - finále (ženy) | Vítěz: E. Thompsonová-Herahová (JAM) (kon.) |
Milan Huppert
Startovní listina:
1. rozběh
1 Khamica Binghamová (CAN)
2 Tynia Gaitherová (BAH)
3 Elaine Thompson-Herahová (JAM)
4 Blessing Okagbareová (NGR)
5 Ajla del Ponteová (SUI)
6 Dina Asher-Smithová (GBR)
7 Jenna Prandiniová (USA)
8 Tatjana Pintová (GER)
2. rozběh
1 Crystal Emmanuelová (CAN)
2 Man-čchi Ke (CHN)
3 Michelle-Lee Ahyeová (TTO)
4 Marie-Josee Ta Louová (CIV)
5 Shericka Jacksonová (JAM)
6 Alexandra Burghardtová (GER)
7 Asha Philipová (GBR)
8 Javianne Oliverová (USA)
3. rozběh
1 Gina Bassová (GAM)
2 Anna Bongiorni (ITA)
3 Daryll Neitaová (GBR)
4 Ahelly-Ann Fraser-Pryceová (JAM)
5 Teahna Danielsová (USA)
6 Mujinga Kambundjiová (SUI)
7 Murielle Ahoureová (CIV)
8 Nzubechi Grace Nwokochaová (NGR)
1. rozběh
1 Khamica Binghamová (CAN)
2 Tynia Gaitherová (BAH)
3 Elaine Thompson-Herahová (JAM)
4 Blessing Okagbareová (NGR)
5 Ajla del Ponteová (SUI)
6 Dina Asher-Smithová (GBR)
7 Jenna Prandiniová (USA)
8 Tatjana Pintová (GER)
2. rozběh
1 Crystal Emmanuelová (CAN)
2 Man-čchi Ke (CHN)
3 Michelle-Lee Ahyeová (TTO)
4 Marie-Josee Ta Louová (CIV)
5 Shericka Jacksonová (JAM)
6 Alexandra Burghardtová (GER)
7 Asha Philipová (GBR)
8 Javianne Oliverová (USA)
3. rozběh
1 Gina Bassová (GAM)
2 Anna Bongiorni (ITA)
3 Daryll Neitaová (GBR)
4 Ahelly-Ann Fraser-Pryceová (JAM)
5 Teahna Danielsová (USA)
6 Mujinga Kambundjiová (SUI)
7 Murielle Ahoureová (CIV)
8 Nzubechi Grace Nwokochaová (NGR)
1. rozběh
1 Khamica Binghamová (CAN)
2 Tynia Gaitherová (BAH)
3 Elaine Thompson-Herahová (JAM)
4 Blessing Okagbareová (NGR)
5 Ajla del Ponteová (SUI)
6 Dina Asher-Smithová (GBR)
7 Jenna Prandiniová (USA)
8 Tatjana Pintová (GER)
2. rozběh
1 Crystal Emmanuelová (CAN)
2 Man-čchi Ke (CHN)
3 Michelle-Lee Ahyeová (TTO)
4 Marie-Josee Ta Louová (CIV)
5 Shericka Jacksonová (JAM)
6 Alexandra Burghardtová (GER)
7 Asha Philipová (GBR)
8 Javianne Oliverová (USA)
3. rozběh
1 Gina Bassová (GAM)
2 Anna Bongiorni (ITA)
3 Daryll Neitaová (GBR)
4 Ahelly-Ann Fraser-Pryceová (JAM)
5 Teahna Danielsová (USA)
6 Mujinga Kambundjiová (SUI)
7 Murielle Ahoureová (CIV)
8 Nzubechi Grace Nwokochaová (NGR)
1. Elaine Thompsonová-Herahová (JAM) 10,76 s
2. Alja del Ponteová (SUI) 11,01
3. Dina Asherová-Smithová (GBR) 11,05
4. Jenna Prandiniová (USA) 11,11
5. Khamica Binghamová (CAN) 11,22
6. Tynia Gaitherová (BAH) 11,31
7. Tatjana Pintová (GER) 11,35
1 Crystal Emmanuelová (CAN)
2 Man-čchi Ke (CHN)
3 Michelle-Lee Ahyeová (TTO)
4 Marie-Josee Ta Louová (CIV)
5 Shericka Jacksonová (JAM)
6 Alexandra Burghardtová (GER)
7 Asha Philipová (GBR)
8 Javianne Oliverová (USA)
1. Marie-Josee Ta Louová (CIV) 10,79 s
2. Shericka Jacksonová (JAM) 10,79
3. Michelle-Lee Ahyeová(TTO) 11,00
4. Alexandra Burghardtová (GER) 11,07
5. Javianne Oliverová (USA) 11,08
6. Crystal Emmanuelová (CAN) 11,21
7. Ke Man-čchi (CHN) 11,22
8. Asha Philipová (GBR) 11,30
1 Gina Bassová (GAM)
2 Anna Bongiorni (ITA)
3 Daryll Neitaová (GBR)
4 Ahelly-Ann Fraser-Pryceová (JAM)
5 Teahna Danielsová (USA)
6 Mujinga Kambundjiová (SUI)
7 Murielle Ahoureová (CIV)
8 Nzubechi Grace Nwokochaová (NGR)
1. Shelly-Ann Fraserová-Pryceová (JAM) 10,73 s
2. Mujinga Kambundjiová (SUI) 10,96
3. Teahna Danielsová (USA) 10,98
4. Daryll Neitaová (GBR) 11,00
5. Nzubechi Grace Nwokochaová (NGR) 11,07
6. Gina Bassová (GAM 11,16
7. Murielle Ahoureová (CIV) 11,28
8. Anna Bongiorniová (ITA) 11,38