Argentína – Brazília 23:25 (kon.) | Bahrajn – Japonsko 32:30 (kon.) | Francúzsko – Španielsko 37:31 (kon.)
Švédsko – Egypt 22:27 (kon.) | Portugalsko – Dánsko 28:34 (kon.) | Nemecko – Nórsko 28:23 (kon.)
Francúzsko
37:31 (18:12)
Španielsko
cz Piatok 30.07.2021, 07:15Olympijské hry - muži • Skupina A
    60
    Gól vstřelil tým Francie (Valentin Porte).
    60
    Šest vteřin před koncem zakončil přesně Valentin Porte a definitivně tím podtrhuje francouzské vítězství! (36:31)
    60
    S brankami se roztrhl ve druhém poločase pytel, Robledo dává zřejmě tečku za španělskými snahami. (35:31)
    60
    Na začátku poslední minuty zápasu Nicolas Tournat proměnil rychlý brejk a tím zvýšil opět na pětigólový rozdíl. (35:30)
    59
    Fernández Pérez zaznamenal třicátou branku Španělska. (34:30)
    59
    Je definitivně hotovo, Mahé ze strany vyběhl do středu hřiště a nekompromisní střelou potvrzuje francouzské vítězství. (34:29)
    58
    Sarmiento Melián ještě vrací naději Španělům, času už ale příliš nezbývá. (33:29)
    57
    Kentin Mahé napravil svá předchozí zaváhání a rozjásal francouzskou lavičku. (33:28)
    57
    Tři minuty a 51 vteřin před koncem snižuje García Robledo na rozdíl čtyř branek! (32:28)
    56
    Další snížení přišlo ze středu hřiště od Meliána, Karabatič na druhé straně naopak mířil mimo. Španělé znovu při chuti. (32:27)
    55
    Rozjetá Francie s nezastavitelným Nikolou Karabatičem ale nepřipouští žádné komplikace a nechce o vypracovaný náskok přijít. (32:26)
    55
    García Robledo drží prapor Španělů vysoko, dělovka doprostřed branky znamená snížení. (31:26)
    54
    Zdá se, že ne. Francie by nemohla mít Nikolu Karabatiče, který prudkou ranou z levého křídla vrací šestigólový náskok. (31:25)
    54
    Jenže ztráta Mahého znamená další rychlý brejk Španělů a pětadvacátou branku. Že by ještě drama? (30:25)
    52
    Oddechový čas Španělům přece jen pomohl, po dvou slepených gólech se přibližují "jen" na rozdíl šesti branek. Jakýkoliv obrat by se dal v současné době přirovnat zázraku. (30:24)
    52
    García Robledo zůstal na pravé straně nehlídaný a technickou střelou snížil. Vzhledem ke skóre z toho však nijak výraznou radost mít nemůže. (30:23)
    51
    Mahého rána znamená třicátou branku Francie v dnešním utkání. (30:22)
    50
    Nikola Karabatič se rozjíždí do střelecké pohody, prosazuje se potřetí za sebou a opět tím uklidňuje francouzský tým. Vedení o sedm branek je deset minut před koncem zápasu zcela dostačující. (29:22)
    49
    Do střelecké listiny se zapisuje také Gomez Abelló, který využil dlouhého pasu od brankáře Vargase a z kontru se nemýlil. (28:22)
    49
    Další trefa pro Nikolu Karabatiče, Španělé nestíhají. (28:21)
    48
    Dujshebaev je proti, jeho skvělý individuální výkon dnes však na Francouze nestačí. (27:21)
    47
    Nikola Karabatič zapisuje dnes první branku, pomohl mu k tomu sedmimetrový hod. Francie nakonec neomylně kráčí za vítězstvím a průběžnému prvnímu místu v tabulce. (27:20)
    47
    Sarmiento Melián o zem prostřelil Gerarda. (26:20)
    45
    A po střele N'Guessana je to již o sedm! (26:19)
    44
    Tak se zdá, že Francie odrazila největší nápor Španělů, kteří se dokázali přiblížit na rozdíl tří gólů, teď už je ale zase vše při starém. Šestigólový náskok vrací Remili. (25:19)
    44
    Střelecký půst přerušuje zakončení Remiliho ze sedmimetrového hodu. (24:19)
    40
    Francie nechce dopustit ještě bližší korekci stavu, Hugo Descat trefil přesně na vzdálenější tyč z levého křídla. V současné době vede Francie o čtyři góly. (23:19)
    40
    Jedeme dál, Figueras Trejo dostal dost prostoru na levém křídle a taktéž trefil do černého. (22:19)
    39
    Teď hrajeme v obrovském tempu, každá akce končí gólem. Ludovic Fabregas z pravého křídla uklidil balon bezpečně k tyči. (22:18)
    39
    Skóre se nyní přelévá ze strany na stranu, osmnáctou branku Španělska vsítil Aguinagalde Akizu. (21:18)
    38
    Gól vstřelil tým Francie (Kentin Mahé). (21:17)
    38
    García Robledo proměnil rychlý protiútok a snižuje. (20:17)
    36
    Francouze na chvilku uklidňuje prvním gólem v utkání Kentin Mahé. (20:16)
    36
    Třetí branka v rychlém sledu v podání Španělů, tentokrát z pravačky Entrerríose Rodrígueze. Rozdíl činí již jen tři branky! (19:16)
    35
    Tak Španělé přece jen ještě nic nevzdávají, už je to jen o čtyři. Trefil se, kdo jiný, než Dujshebaev. (19:15)
    33
    Úspěšný útok však přišel i na druhé straně, Gurbindo Martinez zakončil do levého spodního rohu mimo dosah Gerarda. (19:14)
    33
    Neomylný Remili ale vrací Francii pohodlný náskok šesti branek zpět. (19:13)
    32
    První gól ve druhé půli přišel až po více jako sto vteřinách, trefil se Aleix Gomez Abello. (18:13)
    30
    A navíc Španělé inkasují z levačky Remiliho ještě osmnáctou branku a to znamená, že do kabin půjdou s šestibrankovou ztrátou. Nic příjemného. (18:12)
    29
    Francouzům nyní pomohl až faul Dujshebaeva a proměněný sedmimetrový hod v podání Nedima Remiliho. (17:12)
    29
    Jenže následná akce Karabatiče úspěchem neskončila, a tak na straně druhé další brankou opět snižuje Dujshebaev. (16:12)
    28
    Nejagilnějším střelcem na španělské straně je Alex Dujshebaev, který čtvrtým gólem v utkání opět přibližuje Španěly k soupeři. (16:11)

27
    Francie se zatím brání velmi zodpovědně a stále drží vysoký, šestbrankový náskok. Čekali jsme přetahovanou, která bude vyrovnaná až do samotného konce, zatím to ale ničemu nenasvědčuje! (16:10)

27
    Vyloučení v týmu Francie (Ludovic Fabregas). (16:10)
    26
    Dva slepené góly na francouzské straně opět dávají klid házenkářům ze země galského kohouta. (16:10)
    26
    Rodriguezovo zakončení z levé strany končí až ve francouzské síti. (14:10)
    24
    Luc Abalo si naběhk do ideální střelecké pozice, odkud se technickou ranou nedokázal mýlit. (14:9)
    23
    Španěly drží nad vodou Alex Dujshebaev, který další ranou prokazuje své střelecké kvality. (13:9)
    22
    Remiliho rána poprvé v zápase znamená vedení Francie již o pět branek. (13:8)
    21
    Po dvaceti minutách je zatím jasné, kdo více tahá za nitky. Francouzi jsou nebezpečnější a aktivnější a jejich čtyřgólové vedení je zcela zasloužené! Na 12:8 upravil Dika Mem. (12:8)
    20
    Svoje předchozí zaváhání Remili napravil o několik desítek sekund později, když po Tournatově přihrávce zakončil naprosto přesně. (11:8)
    19
    Gurbindo Martínez dostal balon na pravou stranu, odkud z ostrého úhlu znovu snížil. (10:8)
    18
    Sarmiento Melián z postupného útoku snižuje. (10:7)
    17
    Tak pozor, Francie dnes poprvé vede o čtyři góly! Vyloučení Španělů bylo tvrdě potrestáno, ve stejném trendu se pokračuje i po návratu potrestaného hráče. Desátou branku přidává Abalo. (10:6)
    17
    A je tu další nekompromisní zakončení z dílny Remiliho, který je zatím nejlepším střelcem Francie v utkání a vrací jí zpět ztracené tříbrankové vedení. (9:6)
    16
    Na začátku osmé minuty Francouzi znovu odskakují do dvoubrankového vedení! Nedim Remili po rychlé souhře vyslal prudkou ránu do levého horního rohu, čímž nedal španělskému brankáři vůbec žádnou šanci zareagovat. (8:6)
    14
    Po dvaceti vteřinách v početní výhodě prostřelil Corralese Dika Mem, který druhou brankou v dnešním utkání vrací vedení na stranu Francie. (7:6)

14
    Francouzi se budou moci chytit při vyloučení Dujshebaeva. (6:6)
    14
    A v polovině čtrnácté minuty zápasu se startuje od nuly! Sarmiento Melian umístil balon z pravé strany neomylně do spodní části branky a srovnal na 6:6! (6:6)
    12
    A byl to znovu Dujshebaev, kdo nyní nastartoval španělskou stíhačku! Prudká rána do středu branky rozvlnila síť za brankářem Gerardem a přiblížila Španěly na rozdíl jediného gólu! (6:5)
    11
    Dujshebaev prvním přesilovkovým gólem snižuje. (6:4)

10
    Další přestupek v podání N'Guessana, který nabízí Španělsku první přesilovou hru v utkání. (6:3)

10
    Žlutá karta pro tým Francie (Timothey N'Guessan). (6:3)
    10
    Remiliho rána ze stoje byla přesně mířená, vedení 6:3 pro Francii. (6:3)
    9
    Jak se na začátku zápasu s brankami šetřilo, teď se s nimi pro změnu protrhl pytel! Maqueda Peno do spodní části hřiště nedal francouzskému brankáři šanci zasáhnout. (5:3)
    8
    N'Guessan je zatím střelecky ve formě. Ranou rychlejší než sto kilometrů za hodinu vrátil Francii tříbrankový náskok. (5:2)
    8
    Aguinagalde Akizu dostal po dalším faulu Karabatiče možnost zahrávat sedmičku, znovu se nemýlil. (4:2)
    7
    Zatím se štěstí více naklání na stranu Francie, Nedim Remili zakončil další postup prudkou střelou mimo dosah španělského gólmana a zvýšil již na rozdíl tří branek. (4:1)
    5
    N'Guessanův postup a přesná střela znamená další navýšení francouzského vedení. (3:1)
    4
    Ne na dlouho, rychlý kontr Francouzů znamená střelu do horního levého rohu v podání Nguessana. (2:1)
    4
    Karabatič se provinil faulem a nabídl Španělsku první sedmimetrový hod. S tím si Maqueda Peno bez obtíží poradil a srovnal stav utkání. (1:1)
    1
    První útočná akce francouzských házenkářů končí úspěšným zakončením Mema, jenž se zapisuje jako první střelec do dnešní výsledkoové listiny. (1:0)