Argentína – Brazília 23:25 (kon.) | Bahrajn – Japonsko 32:30 (kon.) | Francúzsko – Španielsko 37:31 (kon.)
Švédsko – Egypt 22:27 (kon.) | Portugalsko – Dánsko 28:34 (kon.) | Nemecko – Nórsko 28:23 (kon.)
Argentína
23:25 (7:14)
Brazília
cz Piatok 30.07.2021, 02:00 • Yoyogi National Gymnasium, Tokio • Olympijské hry - muži • Skupina A

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (03:34:57)

Argentina – Brazílie 23:25 (7:14)
    Nejvíce branek: Martínez 6, Bonanno 4, I. Pizarro 3 – J. P. da Silva 6, Langaro 5, Hackbarth 4/2. Rozhodčí: Lah – Sok. Sedmimetrové hody: 3/2 – 2/2. Vyloučení: 3:5. ČK: Martínez Camí García – Petrus.

Je konec. Brazílie si v prvním poločase vytvořila obrovský náskok. Druhá polovina sice patřila Argentině, která pořádně zdramatizovala zápas, ale nedokázala se dotáhnout na soupeře a prohrála.

Konec zápasu. (23:25)
    60
    Pablo Simonet proměnil sedmičku, ale to už Argentině nepomůže. (23:25)

60
    Nakonec rozhodčí po zhlédnutí videa udělil červenou kartu také Thiagusu Petrusovi za nevhodné chování. (22:25)
    60
    Teixeira definitivně pohřbívá veškeré naděje soupeře střelou k levé tyči. (22:25)

60
    Oddechový čas pro hosty. (22:24)
    59
    R. Martínez zakončil z pravé strany k levé tyči, ale Argentina už nemá čas. (22:24)

58
    Langaro se sice dostal ke střele z protiútoku, ale minul prázdnou bránu. (21:24)

57
    Argentině se znovu nepovedlo něco vymyslet a přichází o míč. Chvíli to vypadalo nadějně pro domácí, kteří stáhli obrovský náskok, ale nyní jsou Brazilci zpět. (21:24)
    56
    Rudolph Hackbarth se ujal sedmimetrového hodu, který proměnil a vstřeluje tak velmi důležitou branku. (21:24)

56
    Vyloučení v týmu Argentina (Lucas Dario Moscariello). (21:23)

56
    Dutra to tentokrát udělal skvěle, když vybojoval sedmičku a vyloučení pro soupeře. (21:23)

55
    Útočná akce domácího mužstva ovšem skončila jen zbytečnou technickou chybu a Brazilci mají míč. (21:23)

55
    Ovšem následná střela hostujícího hráče skončila na skvělém zákroku Maciela! Argentina jde opět dopředu! (21:23)

54
    Kanárci se nyní snaží kouskovat hru a držet co nejdéle míč. (21:23)
    53
    Mourino se nakonec dokázal probít středem hřiště a zakončil mezi nohy gólmana Brazílie a stahuje ztrátu na 2 góly. (21:23)
    52
    Po jedenácti minutých se Brazílie konečně dočkala branky a to přes celé hřiště do prázdné po špatném vystřídání soupeře! (20:23)