Kanada – Irán 3:0 (kon.) | USA – Tunisko 3:1 (kon.) | Argentína – Francúzsko 3:2 (kon.)
Poľsko – Venezuela 3:1 (kon.) | Japonsko – Taliansko 1:3 (kon.) | Brazília – ROV 0:3 (kon.)
Argentína
3
23 25 25 15 15
Francúzsko
2
25 17 20 25 13
cz Streda 28.07.2021, 07:20 • Ariake Arena, Tokio • Olympijské hry - muži • Skupina B

Se sdělením, že nejvíce bodů si v zápasu zapsal Francouz Trevor Clevenot, se s Vámi loučím a přeji vám krásný zbytek dne. (09:54:28)
    15:13

Viděli jsme velmi vyrovnaný zápas. Už první set vyhráli Francouzi jen rozdílem dvou bodů. Argentinci zvládli ve druhém setu dorovnat, což jim dodalo sílu a energii i do třetí sady. Čtvrtou část ovládli energičtější Francouzi rozdílem deseti bodů. Francie předváděla lepší hru i na začátku poslední sady, pak se ale Argentina ujala vedení a udělala vše proto, aby ho už neztratila a dovedla zápas do vítězného konce.

15:13
    A je to jasné! Challenge je neúspěšná. Argentinci získávají první výhru na OH v Tokiu!

14:13
    Argentinci už začali slavit, Francie si ale bere ještě challenge.

14:13
    Argentinský hráč chtěl nyní rozhodnout utkání, střela ale šla do outu.

14:12
    Poglajen navyšuje vedení Argentinců.

13:12
    Ngapeth zvládl skvěle zakončit, na hřiště Argentiny se vrací původní hráči.

13:11
    Argentina vede stále o dva body. Oba týmy teď prostřídaly.

12:11
    Patry teď předvedl skvělou smeč, Argentinci s ní nezvládli nic udělat.

12:10
    Argentina si i nadále drží dvoubodový náskok.