Jednotlivci - dopolední kvalifikace (muži) (kon.) | Jednotlivci - dooobedná kvalifikácia (ženy) sk (kon.)
koniec udalosti
Jednotlivci - dooobedná kvalifikácia (ženy)

cz Utorok 27.07.2021, 05:26 • Yumenoshima Park Archery Field • Olympijské hry - Lukostreľba

A čtvrtý set uzavírá mexická sedmička a tuniská osmička. Nicméně Romanová set o bod vyhrála a tím zvítězila i v celém duelu!

Poslední střely tohoto duelu přinesly desítku Tanové a devítku Britce, která ale tuto sadu díky první devítce vyhraje!

Ruska ale třetí ranou přidala další desítku, zatímco Němka jen devítku a je tedy o dalším vítězi jasno!

Deset pro Rusku, jenom pět pro Malajku, je to jasné, Osipovová vítězí 6:4, ale bylo to pro favoritku nesmírně těžké.

Je to tak! Ukrajinka končí své představení v zápase osmičkou, Kroppenová trefuje devítku a třetí sadu bere v poměru 27:23 a celý zápas jednoznačně 6:0.

Devět pro Číňanku, parádní desítka pro Anagozovou a je to jasné, Turkyně postupuje dál! Navíc po přezkoumání rozhodčím i její dva předchozí šípy mířily do desítky a Anagozová končí zápas nejvyšším možným skóre v setu, tedy třiceti body. Paráda!

Mircaová trefuje devítku a osmičku, stejně jako Číňanka, které i tenhle výsledek stačí k vítězství v setu 27:23 a celkovému triumfu v poměru 6:0.

Anagozová ale otočila a nakonec je to ona, kdo vítězí poměrem 6:2! Obě dámy chybovaly na druhém setu, Anagozová to ale na rozdíl od Barretové dohnala dvěma desítkami ve třetí sadě.

Podle posledních zpráv v Japonsku prší, start ženských duelů se tedy opozdí.