Doobedné skupinové zápasy (kon.) | Poobedné skupinové zápasy (kon.)
koniec udalosti
Doobedné skupinové zápasy

cz Pondelok 26.07.2021, 02:00 • Tokio Stadium, Tokio • Olympijské hry - Ragby (muži)

04:57
    Fidži – Japonsko 24:19 (12:14)
    Body: Nacuqu 12, Baleiwairiki 5, Wainiqolo 5, Bolaca 2 – Tuqiri 5, Soejima 5, Matsui 5, Fujita 4.

Velká Británie – Kanada 24:0 (7:0)
    Body: Norton 10, McCann 5, Fergusson 5, Bibby 4.

Nový Zéland – Jižní Korea 50:5 (14:5)
    Body: Mikkelson 10, Warbrick 10, Knewstubb 9, McGarvey-Black 9, Nanai-Seturo 5, trestné položení 7 – Jeong 5.

Austrálie – Argentina 19:29 (0:24)
    Body: Turner 10, Kerevi 5, Longbottom 4 – Cinty 5, Mendy 5, Osadczuk 5, Moneta 5, Bazan Velez 5, Mare 4.

Jihoafrická republika – Irsko 33:14 (14:7)
    Body: S. Davids 8, Dry 5, Visser 5, Z. Davids 5, Geduld 5, Gans 5 – Kennedy 5, Mullin 5, Dardis 4.

USA – Keňa 19:14 (12:7)
    Body: Hughes 7, Isles 5, Iosefo 5, Tomasin 2 – Injera 5, Oluoch 5, Agero 4.

04:54
    V nejvyrovnanějším duelu dopoledního programu se překvapení nakonec nezrodilo. Američané sice v úvodu vedli 12:0, ale Keňa dokázala výsledek otočit, jenže závěr patřil USA a kapitánu Hughesovi, který v poslední minutě donesl míč do brankoviště.

04:25
    Jihoafričané nedopustili překvapení a kontrolovanou hrou dovedli zápas do vítězného konce. Irsko pouze chvíli vzdorovalo, ale výkonem ve druhé půli si nezasloužilo bodovat. Jihoafrická republika zvítězila 33:14.

03:54
    Argentinci překvapili Australany a díky výbornému prvnímu poločasu berou z tohoto utkání vítězství. Australané po změně stran dokázali výsledek snížit až na rozdíl jedné pětky, jenže skóre se z jejich strany měnilo příliš pozdě. Argentina zvítězila 29:19.

03:24
    Po prvním poločase to nevypadalo, že Korejci prohrají s Novým Zélandem velkým rozdílem. Druhý poločas už byl v jasné režii hráčů z Oceánie, kteří dohromady nastřádali 50 bodů a zvítězili 50:5. Korejcům uškodily dvě žluté karty.

02:51
    Ve druhém utkání skupiny B Velká Británie potvrdila roli favorita především ve druhé půli, kde získala 17 z 24 bodů a soupeři nepovolila ani jeden bod.

02:24
    Japonci lépe zvládli první poločas, navíc ve druhé sedmiminutovce zvládli první akci, ale ani to nestačilo na vítězství. Dvě pětky Nacuqua rozhodly o tom, že Fidji bere body za vítězství v úvodním utkání.