Karacev, Medvedev – Klein, Polášek sk 0:2 (kon.)

Lukáš Klein
Filip Polášek
2
7 6

Nedeľa 25.07.2021, 09:03 • Ariake Tennis Court 9 • OH - štvorhra muži (tvrdý povrch) • 1. kolo

4:6
    GEM, SET, ZÁPAS SLOVENSKO!!! Moju prosbu Lukáš Klein a Filip Polášek moju prosbu splnili a vyhrávajú po potvrdenom brejku druhý set pomerom 6:4 a po výhre 2:0 na sety postupujú na OH do druhého kola! Fantázia, gratulujeme!

40-A
    Druhý mečbal pre Slovensko! Chlapci, premeniť!!!

A-40
    Rusko získava tretí brejkbal na udržanie sa v tomto zápase! Dokážeme ho odvrátiť?

40-A
    Mečbal pre Slovensko!

A-40
    Druhý brejkbal pre Rusko na udržanie sa v tomto zápase!

40-30
    Nuž a je tu brejkbal pre Rusko! Hra nervov to je teraz.

4:5
    Fantázia! Lukáš Klein zahral presný forhend a zrodil sa prvý brejk v druhom sete. Slovensko vyhráva 5:4 v druhom sete a ideme podávať na víťazstvo v tomto zápase!

15-40
    Medvedev poslal bekhend do autu, získavame dva brejkbaly!

4:4
    Hneď prvý gembal Slovensko využíva a vyrovnávame na 4:4 v druhom sete! Stále čakáme na prvý brejk v tomto dejstve.

4:3
    Aj Rusi teraz zaznamenávajú čistú hru a idú v druhom sete do vedenia 4:3!

3:3
    Čistou hrou Slovensko vyrovnáva na 3:3 v druhom sete, v tomto dejstve zatiaľ čakáme na prvý brejk a vôbec brejkbalovú príležitosť!

3:2
    Rusi sa čistou hrou dostávajú v druhom sete do vedenia 3:2!

2:2
    Druhý gembal už Slovensko využíva, 2:2 v druhom sete!

2:1
    Opäť je tu priamy bod, Rusko vyhráva v druhom sete 2:1!

1:1
    Karacev poslal dlhý úder do autu, druhý gembal sme využili a vyrovnávame na 1:1 v druhom sete!

1:0
    Vyzeralo to, že Slovensko prerazí hneď prvé podanie Ruska v druhom sete, nestalo sa však tak. Medvedev si servis udržal a Rusi vyhrávajú v druhom sete 1:0!

5:7
    Výborne! Medvedev zahral len úder do pásky a tak Slovensko využíva hneď prvý setbal. Lukáš Klein a Filip Polášek zvíťazili v prvom sete po potvrdenom brejku 7:5 a sú vo vedení 1:0 na sety! Uvidíme, čo nám ponúkne druhý set, my veríme, že to naši chlapci zvládnu.

15-40
    Slovensko získava dva setbaly!

5:6
    ÁNO! Slovensko získava prvý brejk v tomto zápase a ujíma sa vedenia 6:5 v prvom sete! Verme, že teraz zvládneme servis na potvrdenie brejku a zároveň víťazstvo v úvodnom dejstve.

30-40
    Karacev reaguje na return od Kleina len úderom do pásky! Slovensko získava brejkbal!

5:5
    Filip Polášek musel cez druhý servis, ale ten bol úspešný a dôležité podanie Slovensko zvládlo. Je to teda 5:5 v prvom sete a úvodné dejstvo môže pokračovať ďalej!

5:4
    Rusi sa čistou hrou dostávajú do vedenia 5:4 v prvom sete! Slovensko musí podávať na udržanie sa v úvodnom dejstve.

4:4
    Tretie eso na našom konte, vyrovnávame na 4:4 v prvom sete! Aj naďalej teda čakáme na úvodný brejk, sledujeme vyrovnaný tenis v úvodnom dejstve.

4:3
    Bezproblémový servis od Medvedeva, čistou hrou sa Rusi dostávajú do vedenia 4:3 v prvom sete!

3:3
    Filip Polášek však ďalšie komplikácie nepripustil, tie dvojchyby napravil esom a Slovensko vyrovnáva v prvom sete na 3:3!

3:2
    Na druhý pokus však súper Slovenska v tomto zápase už gem ukončil, Rusko vyhráva 3:2 v prvom sete!

2:2
    Filip Polášek však ukončil tento gem presným bekhendom a Slovensko vyrovnáva na 2:2 v prvom sete! Zatiaľ čakáme na úvodný brejk.

2:1
    Tento servis už zvládol náš súper oveľa lepšie a čistou hrou sa dostáva v prvom sete do vedenia 2:1!

1:1
    Slovensko pri svojom prvom servise, o ktorý sa postaral Filip Polášek nemalo žiadne problémy a vyrovnáva na 1:1 v úvodnom dejstve!

0-40
    Dokonca tri brejkbaly pre slovenskú dvojicu, ktorá má veľkú šancu na zobratie podania!