Holandsko – Japonsko 32:21 (kon.) | ROC – Brazília 24:24 (kon.) | Čierna Hora – Angola 33:22 (kon.)
Nórsko – J. Kórea 39:27 (kon.) | Španielsko – Švédsko 24:31 (kon.) | Maďarsko – Francúzsko 29:30 (kon.)
Nórsko
39:27 (18:10)
Južná Kórea
cz Nedeľa 25.07.2021, 09:15 • Národní sportovní hala, Tokio • Olympijské hry - ženy • Skupina A
    60
    V poslední sekundě se trefuje Kristiansenová. Norsko čtyřicítku nepřekoná, dostalo se ale hodně blízko. (39:27)
    60
    Balón nyní zmizel v dolním rohu norské svatyně, kam ho z brejku uklidila Ha-rang Čo. (38:27)
    60
    Poslední minutu základní hrací doby osmatřicátým gólem Norska otevírá Henny Reistadová. (38:26)
    59
    Také Korea nyní nabídnutou sedmičku proměnila v gól, na čáru se tentokrát postavila Hä-in Sim. (37:26)

59
    Vyloučení v týmu Norsko (Marit Rösberg Jacobsenová). (37:26)
    59
    Na Reistedovou navazuje Solbergová-Isaksenová, asistenci si připisuje její jmenovkyně v kleci. (37:25)
    58
    Po dvou neproměněných norských sedmičkách konečně přichází gól, trefila se Reistedová. (36:25)

58
    Vyloučení v týmu Norsko (Nora Mörková). (35:25)
    57
    Pozor, mezi střelkyně se nově zapisuje i brankářka Jižní Koreje Hui Ču, která balón poslala do prázdné branky přes celé hřiště! (35:25)
    56
    Skandinávkám chybí pět zásahů do magické čtyřicítky, Kristiansenová brejkem nepohrdla. (35:24)
    56
    Znovu Ju-ra Čong, Norky se pokusí rozjeté Jihokorejky zchladit oddechovým časem. (34:24)

55
    Žlutá karta pro realizační tým Jižní Koreje. (34:23)
    55
    Branku nyní dává Ju-ra Čong, dění na palubovce spíš než házenou připomíná basketbalové klání. (34:23)
    54
    Po delší době jsme viděli sedmičku, která končí brankou. Mi-kjong I snižuje deficit svého národního týmu. (34:22)

54
    Vyloučení v týmu Norsko (Kari Brattset Daleová). (34:22)
    53
    Oftedalová rozšiřuje své střelecké portofilo, Norsko bude zřejmě atakovat čtyřicet zásahů. (34:21)
    53
    Začíná to trochu připomínat exhibici, třetí gól v utkání si na svůj účet zapisuje Rju Un-hui. (33:21)
    52
    Jižní Korea díky přesné trefě Un-hje Kang překonává hranici dvaceti zápasů v zápase. (33:20)
    52
    Pátý gól pro Kristiansenovou, tempo v Tokiu po klidné pasáži znovu nabírá na obrátkách. (33:19)
    51
    Či-in Čong našla skulinku v norské brance, která jí dovolila balón poslat do sítě. (32:19)
    51
    Série norských přihrávek končí další brankou, pod kterou se podepisuje Mörková. (32:18)
    50
    Un-hje Kang přesilovku bleskově přetavuje v gól, jedná se o první korejský gól po sedmi minutách hry. (31:18)

50
    Vyloučení v týmu Norsko (Henny Ella Reistadová). (31:17)
    50
    Na konto Daleové putuje už jedenáctá branka, která ukončuje chvilkové střelecké ticho. (31:17)
    46
    Korejská obrana se už úplně rozpadla, Reistadová k brance prakticky nakráčela. Další zásah. (30:17)
    46
    Daleová přibližuje svůj tým ke třiceti brankám, a to jsme teprve v polovině druhého dějství. (29:17)
    45
    Sanna Solbergová našla na pravé straně volnou Skograndovou, která zavěsila přesně do sítě. (28:17)
    44
    Hra je hodně otevřená, branka střídá branku. Po delší době se znovu prosadila Reistadová. (27:17)
    43
    Sedmičky jsou dnes jedinou disciplínou, ve které Korejky nad svými protihráčkami dominují. Tentokrát ji v zásah přetavila Kjong-min Kang. (26:17)
    43
    Kari Daleová skóruje, pro skandinávskou pivotku se jedná už o devátou trefu v zápase. (26:16)
    42
    Gól vstřelil tým Norsko (Stine Bredal Oftedalová). (25:16)
    42
    Znovu Su-min Čchoi, Norsko v Tokiu vede už "jen" o osm branek. (24:16)
    41
    Su-in Čchoi si pro protihráčky připravila rychlou odpověď, Korea znovu se sokem srovnala krok. (24:15)
    41
    Kristiansenové se ve druhém poločase daří, momentálně je asi nejvýraznější hráčkou Norska. (24:14)
    40
    Nepovedená rozehrávka Solbergová poslala Kangovou do brejku, který končí čtrnáctým gólem Koreje. (23:14)
    40
    Skograndová pronikla po pravé straně před branku a její následná rána se od země odrazila do sítě. (23:13)
    39
    Devátou minutu druhé půle brankou otevírá Kristiansenová, Norsko svému soupeři znovu utíká. (22:13)
    38
    Mörkovou gólmanka vychytala, na Daleovou ale pár sekund nato byla znovu krátká. (21:13)

37
    Vyloučení v týmu Jižní Korea (Un-hje Kang). (20:13)
    35
    Povedená pasáž hry pro Koreu, na rozdíl sedmi branek snižuje Un-hui Rju! Uvidíme drama? (20:13)
    34
    Stejná hráčka se trefuje podruhé v rozmezí minuty, tentokrát Solbergovou překonala z křídla. (20:12)
    34
    Ju-ra Čong proměňuje nařízenou sedmičku v gól a aspoň trochu zmírňuje norský náskok. (20:11)
    33
    Norky si jdou za vítězstvím, druhý gól v zápase si na své konto připisuje Kristiansenová. (20:10)
    32
    Kari Daleová je první úspěšnou střelkyní druhého poločasu, Norsko se blíží hranici dvaceti branek. (19:10)
    30
    Deset sekund před koncem protihráčky svým prvním gólem v zápase zdraví Oftedalová. (18:10)

30
    Poslední minuta prvního poločasu! (17:10)
    28
    Frafjordová poslala krátkou přihrávkou do úniku Herremovou, akce znovu končí brankou. (17:10)
    27
    Ha-rang Čo vyskočila nad obránkyni a v pádu uklidila balón vedle nohy Solbergové. (16:10)
    27
    Jihokorejky přistupují k obraně zodpovědněji než dosud, na aktivní Daleovou to ale stále nestačí. (16:9)
    24
    Reistadová se poprvé v utkání zapisuje mezi střelkyně, a to v poslední sekundě čtyřiadvacáté minuty. (15:9)
    24
    Hä-in Sim je dnes zatím nejaktivnější hráčkou svého celku a ranou ke vzdálenější tyči snižuje. (14:9)
    22
    V Tokiu góly znovu padají jako na běžícím páse, po skvělém zákroku Solbergové hned z následného protiútoku pálila přesně Daleová. Dnes už popáté. (14:8)
    21
    Mi-kjong I poslala balón ze sedmi metrů do tyče, od které se však odrazil za brankářku. (13:8)
    21
    Defenzíva papírově hostujícího celku znovu zaváhala, Herremová tentokrát skóruje z brejku. (13:7)
    20
    Korejkám to sice vepředu nelepí tak jako Norkám, ale bezzubé nejsou. Hä-in Sim přidává další gól. (12:7)
    19
    Daleová na sebe stáhla dvě protihráčky a uvolnila cestu Herremové, která se bez obtíží prosadila. (12:6)
    18
    Že by se Korea vracela do hry? Un-hje Kang přetavila krátkou kombinaci před brankou v další gól. (11:6)
    17
    Korejský střelecký půst ukončuje Hä-in Sim, jejíž střela zaletěla do levé dolní části klece. (11:5)
    16
    Norky nedají korejské gólmance spát, přesně do levého vinglu poslala balón Mörková. (11:4)
    15
    Po pár minutách se opět ozývá Kari Daleová, která znovu uklidila míč za bezradnou Čong. (10:4)
    13
    Přihrávka na křídlo a zásah, tak vypadala akce Korejek. Trefila se Su-min Čchoi. (9:4)
    12
    Skograndová se prosazuje podruhé v utkání a posílá Norky do šestibrankového vedení. (9:3)
    11
    Herremová svůj rychlý brejk završila lehkou ranou do dolního rohu a nutí korejský tým vzít time-out. (8:3)
    10
    Evropský celek začíná Korejkám utíkat, střelu z křídla se prosadila Stine Skograndová. (7:3)
    9
    Podruhé Mörková, tentokrát to měla těžší. Musela se probít skrz defenzívu soupeřek. (6:3)
    8
    Mörková nyní rozšiřuje hubený náskok svého celku zásahem opuštěné korejské svatyně. (5:3)
    7
    Třetí zásah pro Kari Daleovou, která na klubové úrovni nastupuje za maďarský Györ. (4:3)
    7
    Papírově hostující tým se ale stále drží ve hře, Rju Un-hui se zapisuje mezi úspěšné střelce. (3:3)
    6
    ...od které se ale balón vrátil zpět do její ruky, následná dorážka už do sítě prošla! (3:2)

6
    Vyloučení v týmu Jižní Korea (Hä-in Sim). (2:2)
    5
    Jenže Norsko odpovídá dvěma brankami Daleové v rozmezí dvaceti sekund, je vyrovnáno! (2:2)
    5
    Gól vstřelil tým Norsko (Kari Brattset Daleová). (1:2)
    4
    Ránu Reistadové brankářka zastavila, následný výpad z dílny Mi-kjong končí dalším gólem! (0:2)

2
    Vyloučení v týmu Norsko (Veronica Egebakken Kristiansenová). (0:1)
    1
    Sim Hä-in otevírá střeleckou listinu utkání gólem z devíti metrů, balón letěl k pravé tyči. (0:1)