Ararat – Śląsk 2:4 (kon.) | Astana – Aris Soluň 2:0 (kon.) | FK Ponevěž – Novi Sad 0:1 (kon.)
Molde – Servette 3:0 (kon.) | Ljubljana – Birkirkara 1:0 (kon.) | Austria – Breidablik 1:1 (kon.)
Karabach – FC Ashdod 0:0 (kon.) | RFS Riga – Puskás Akadémia 3:0 (kon.) | Soči – Keşla FK 3:0 (kon.)
KuPS – Vorskla Poltava 2:2 (kon.) | Dudelange – Bohemians Dublin 0:1 (kon.) | Dinamo Tbilisi – Haifa 1:2 (kon.)
Hammarby IF – Maribor 3:1 (kon.) | Elfsborg – Milsami 4:0 (kon.) | AEL Limassol – Vllaznia Skadar 1:0 (kon.)
Kodaň – Žodino 4:1 (kon.) | FK Sūduva – Raków 0:0 (kon.) | Laçi – Universitatea Craiova 1:0 (kon.)
Lokomotiv Plovdiv – Slovácko 1:0 (kon.) | CSKA Sofia – FK Liepāja 0:0 (kon.) | Plzeň – Dinamo Brest 2:1 (kon.)
Gżira – Rijeka 0:2 (kon.) | Dinamo Bt. – Borisov 0:1 (kon.) | CS Petrocub – Sivasspor 0:1 (kon.)
Limassol – Žilina sk 1:3 (kon.) | Riga FC – Škendija 2:0 (kon.) | KF Teuta – Escaldes 0:2 (kon.)
Trnava – Sepsi sk 0:0 (kon.) | Shkupi – Santa Clara 0:3 (kon.) | Arda Kyrdżali – Be'er Sheva 0:2 (kon.)
HB Tórshavn – Budućnost Podgorica 4:0 (kon.) | Bazilej – Partizani Tirana 3:0 (kon.) | Velež Mostar – AEK Atény 2:1 (kon.)
Gent – Vålerenga 4:0 (kon.) | Larne FC – Aarhus 2:1 (kon.) | Sutjeska – Tel Aviv 0:0 (kon.)
FCSB – Karaganda 1:0 (kon.) | Aberdeen – Häcken 5:1 (kon.) | Hibernian – FC Santa Coloma 3:0 (kon.)
Linfield – Banja Luka 4:0 (kon.) | Hajduk Split – Tobol Kostanaj 2:0 (kon.) | Hafnarfjördur – Rosenborg 0:2 (kon.)
Újpest FC – Vaduz 2:1 (kon.) | Pogoń – Osijek 0:0 (kon.) | KF Drita – Feyenoord 0:0 (kon.)
Dundalk – Levadia Tallinn 2:2 (kon.) | Partizan – Dunajská Streda sk 1:0 (kon.) | Valur – Bodö/Glimt 0:3 (kon.)
Salihorsk – Fola 1:2 (kon.)
Lokomotiv Plovdiv
1:0 (0:0)
1.FC Slovácko
Štvrtok 22.07.2021, 19:00 • Stadion Lokomotiv, Plovdiv (Bulharsko) • Európska konferenčná liga (predkolá) • 2. predkolo

V druhom polčase sme sledovali podobný futbal ako v prvom polčase. Rozdiel je len v tom, že sme sa dočkali aj presného zásahu. Ten prišiel až v 89. minúte, za domácich sa presadil Vitanov a tak Plovdiv vyhral toto prvé stretnutie 1:0 a do odvety má tak lepšie pozíciu.

Ďakujem za pozornosť, prajem ešte pekný večer! (21:00:00)

90+8

90+7
    Len nakopávané lopty zo strany hostí, ale tie nič zaujímavého neponúkajú.

90+6
    Pri lopte je teraz domáci celok, ktorý sa nemá kam ponáhľať. Obom celkom už aj dochádzajú sily.

90+5
    Postupne sa už bude krátiť aj dlhý nadstavený čas. Zatiaľ to teda vyzerá, že Slovácko bude mať doma náročnú úlohu v odvete.

90+4
    Domáci celok úspešne bráni svoje územie a súpera do žiadnej šance nepúšťa.

90+3
    Teraz tu bol ofsajd hostí. Zatiaľ Slovácko v nadstavenom čase toho veľa nevymyslelo.

90+3
    S centrovanou loptou si brankár Pirgov poradil, už ju rozohráva na svojich spoluhráčov.

90+2
    Asi nikto nečakal až takú veľkú porciu nadstavených minút. To ešte dáva šancu hosťom pokúsiť sa o vyrovnanie a odviesť si domov aspoň remízu.

90+1
    Až 8 minút sa nadstavuje v druhom polčase!

90
    Striedanie v tíme PFC Lokomotiv Plovdiv: z ihriska odchádza Umarbajev, prichádza Angelov.

90
    Riadny hrací čas druhého polčasu je čoskoro minulosťou. Čakáme na údaj o nadstavenom čase.
    89. Petar Vitanov (LKP) - 1:0

89
    Tím Loko Plovdiv práve strelil gól!
    Obrovská radosť domáceho celku! Predsa len vidíme gól v tomto zápase a je to studená sprcha pre Slovácko. Domáci sa presunuli do útoku, zakombinovali v pokutovom území, k odrazenej lopte sa následne na hranici šestnástky dostal PETAR VITANOV a krásne z voleja napálil loptu presne k tyčke – 1:0!

88
    Opäť vidíme nepresnosti na oboch stranách. Asi sa už tak len bude zvyšok druhého polčasu dohrávať.

87
    Sme už v samom závere riadneho hracieho času tohto stretnutia. Druhý polčas sa čoskoro naplní, zrejme sa dnes gólu nedočkáme.

86
    Striedanie v tíme PFC Lokomotiv Plovdiv: z ihriska odchádza Salinas, prichádza Jančev.

85
    Znova sa hra prerušuje, je potrebné ošetrenie dvoch domácich futbalsitov.

84
    Zakrátko priamy kop zahrávali aj hostia, ale center do pokutového územia si domáca obrana postrážila.