Mladá Boleslav – Varnsdorf 6:1 (kon.) | Hlučín – Opava 3:1 (kon.) | FK Krasnodar – Č. Budějovice 2:2 (kon.)
Lanžhot – Líšeň 0:1 (kon.) | DVTK – Košice sk 2:0 (kon.) | Honvéd Budapešť – Příbram 3:5 (kon.)
DVTK
2:0 (2:0)
FC Košice
Streda 14.07.2021, 18:00 • Miškovec, Maďarsko • Prípravný zápas

DVTK Miškovec zdolal v prípravnom zápase FC Košice 2:0 po góloch z prvého polčasu od Eperjesiho a Hornyáka. Igor Šemrinec pritom chytil tri ďalšie čisté góly na bránkovej čiare, za slovenského druholigistu bol v najväčších šanciach Cortés. (19:49:12)

90+1

90
    Košice na konci zápasu s ďalšou šikovnou loptou za obranu. Oblúčik Galloviča mal nájsť Lienera, lenže ani ofenzívny univerzál nemal vyrátaný krok.

88
    Guba bol krok od toho, aby sa zmocnil lopty prvý pred Bánhegyim. Napokon to mal pod kontrolou maďarský gólman.

87
    Na opačnej strane opäť nevýrazná prihrávka smerom do veľkého vápna, Šemrinec bude vykopávať hlboko do poľa.

86
    Ntuli Nhlakanipho sa hnevá, pretože sa po jeho akcii máva ofsajd. Videli sme efektívnu narážačku na hranici šestnástky, postranný arbiter ale koncovku odmietol mávaním svojej zástavky.

85
    Maďari sa ešte snažia o korekciu skóre, ale aj oni zlyhávajú na finálnej fáze.

83
    Až na ojedinelú možnosť Cortésa sa duel prakticky posledných dvadsať minút už iba dohráva.

81
    Striedanie v tíme FC Košice: z ihriska odchádza Michal Jonec, prichádza Dairin González.

79
    Na zemi s problémami Michal Jonec po tom, čo odvrátil rýchly brejk protivníka.

77
    Center na prednú žrď odvrátený. K lopte sa spoza šestnástky dostal Gallovič, jeho pokus nesmeroval do priestoru troch žrdí.

76
    Kim šikovne presunul na Nhlakanipha, ktorého strela bola iba zrazená na rohový kop.

76
    Striedanie v tíme FC Košice: z ihriska odchádza Marcus Mölvadgaard, prichádza Dávid Guba.
    75. Cortés (VSS)

Zdroj: youtube.com – DVTK TV

75
    Cortés svojím neúnavným napádaním získal loptu, šiel sám na brankára, no v poslednej chvíli bol tiesnený a zoči-voči Bánhegyimu pálil iba vedľa!

74
    Štandardka pre Košice, hlavička Cortésa šla nad bránu.

73
    Medzi tromi žrďami DVTK nový muž. Je ním Bogdán Bánhegyi, ktorý vystriedal Borsosa. Bánhegyi nemusel zakročiť pri prieniku Mölvadgaarda, Dána vygumoval obranca.

72
    Dvadsať minút do konca, do hry prichádza africký ofenzívny futbalista, ktorý je v Košiciach na skúške.

70
    Striedanie v tíme FC Košice: z ihriska odchádza Erik Pačinda, prichádza Ntuli Nhlakanipho.