Česko – Slovensko 6:0 (kon.)
Česko
6:0 (3:0, 2:0, 1:0)
Slovensko
cz Piatok 09.07.2021, 17:00 • Pardubice - enteria aréna (Malá hala) • Reprezentácia žien

Ode mě je to tedy vše a zvu Vás na zítřejší odvetu od 15:00. Přeji Vám krásný zbytek večera brzy na počtenou. (19:14:43)

V samostatných nájezdech byly úspěšnější Slovenky, které vyhrály 2:1.

Prodloužení vyhrály Češky 2:0. Viděli jsme rychlý hokej 3 na 3. O góly se postaraly Pejzlová a Křížová.
    Ještě Vám dlužím informaci o střelách na branku. Střely na branku:
    Česko – 47
    Slovensko – 11

Češky v prvním přípravném zápase obnovené přípravy vítězí 6:0 nad Slovenskem. Utkání dala ráz hned první trefa po osmnácti vteřinách, kterou si připsala Křížová. Vy ještě nikam neodcházejte, uvidíme prodloužení tři na tři, které je součástí přípravných zápasů.

59:47
    Poslední akce zápasu končí ofsajdem.

59:01
    Dlouho byl puk pod bruslemi hráček z obou týmů. Přerušilo se až nyní a vhazuje se po lapačce Zimkové.

58:13
    Slovenky zápas už jen dohrávají a vyhazují kotouče ze své třetiny.

58:00
    Přesně dvě minuty před koncem zápasu si Češky nepohlídaly ofsajdovou situaci.

57:38
    Po závaru před brankou Zimkové se přerušuje. Češky se hned po konci oslabení snažily vstřelit sedmou branku.

57:22
    Česko v plném počtu.

56:54
    Velmi špatná přesilovka Slovenska končí zakázaným uvolněním.

56:30
    A znovu Slovenky za svou brankou.

56:00
    Slovenky začínají za vlastní brankou.

55:22
    Vyloučení v týmu Česko (Vanišová – 2 min., vražení na hrazení). Naprosto zbytečný faul, který dává Slovenkám další příležitost ke korekci výsledku v podobě přesilové hry.

54:48
    Slovenky vyhazují na zakázané uvolnění.

54:20
    Znovu se k ráně odhodlala Lásková, ale střela byla zblokována.

52:45
    Lenka Serdar získala puk, který se dostal k Láskové. Její střela však Zimkovou nepřekvapila.

51:56
    Klára Peslarová tygřím skokem zlikvidovala únik Danielly Hartje. Puk skončil v rohu.

Tomáš Jirsa

Góly a asistencie: 1. Křížová (Pejzlová), 11. Mrázová (Přibylová), 11. Mlýnková (Neubauerová), 24. Pejzlová (Mrázová), 38. Neubauerová (Vanišová), 45. Lásková (Pátková, Mills)

Česko: Peslarová (Zechovská) – Pejšová, Kolowratová, Seroizsková, Lásková, Horálková, Čajanová – Serdar, Mills, Křížová – Hymlárová, Mrázová, Pejzlová – Mlýnková, Vanišová, Bukolská – Pátková, Přibylová, Neubauerová.
    Slovensko: Macková (Zimková) -Vrbinská, Čurmová, Žitňanská, Leskovjanská, Vysokajová, Ištocyjová T., Drábeková – Ištocyová L., Nemčeková Halušková – Kúbeková, Bednárik, Kapičáková – Korenková, Dobošová, Fančovičová – Kušmíreková, Hartje.

Rozhodca: Malá – Hájková, Povová