Trebišov – Lipany 1:3 (kon.) | Plzeň – Domažlice 4:2 (kon.) | Opava – Karviná 0:1 (kon.)
Sigma Olomouc – Brno 2:0 (kon.) | Chrudim – Žižkov 3:1 (kon.) | Písek – Hr. Králové 0:4 (kon.)
Vyškov – Kroměříž 0:1 (kon.) | Senica – Šamorín 3:1 (kon.) | Teplice – Bohemians 0:2 (kon.)
Ostrava – Prostějov 3:0 (kon.) | Táborsko – Č. Budějovice 2:1 (kon.) | Jablonec – Varnsdorf 2:0 (kon.)
Pohronie – Košice 2:1 (kon.) | Liberec – Sparta B 3:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Příbram 2:0 (kon.)
Vlašim – Jihlava 1:1 (kon.) | Zlín – Trenčín 1:1 (kon.) | Teplice – Bohemians 2:3 (kon.)
Podbrezová – Michalovce 1:2 (kon.) | Pardubice – Dukla Praha 3:1 (kon.) | Sigma Olomouc – Sereď 2:1 (kon.)
Ostrava – Třinec 2:2 (kon.) | Dunajská Streda – Haladás sk 4:2 (kon.)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
2:1 (0:1)
FC Košice
Sobota 03.07.2021, 11:00 • Baník Kalinovo • Prípravný zápas

Pohronie aj dnes otočili vývoj duelu a pripísali si ďalšiu výhru v príprave po výsledku 2:1 nad Košicami. Za hostí sa presadil v prvom polčase Guba, v druhom dejstve skórovali z penalty Lačný a z priameho kopu Fadera. Penaltu na druhej strane za stavu 1:1 nepremenil Cortés, ktorého vychytal Dovec. (12:46:31)

90+1

90
    Ladji obišiel Kis, ale nevystrelil cez Jakúbeka. Sledovali sme rýchlu kontru s hlavičkou Gálla, Dovec nemal väčšie problémy pri zákroku.

89
    Košice sa nevzdávajú, mali k dispozícii ďalší roh, no po odvrátenom centri pálil Kim z nepripravenej pozície vysoko nad.
    87. Karaš (VSS), Dovec (POH)

Zdroj: youtube.com – FK Pohronie

87
    Dovec chybuje pri prebraní lopty a následnej rozohrávke. Aktívny Kim vypichol loptu, ale už nedokázal zakončiť. V závere minúty Karaš z voleja z možno jedenástich metrov netriafa priestor troch žrdí!

86
    Štandardka spoza rohovej zástavky druholigistovi nevyšlo. V tej istej minúte po aktivite Faderu odhlavičkoval Magda za vlastnú bránu. Roh aj pre Pohronie.
    85. Kis (VSS), Dovec (POH)

85
    Na seba to vzal Filip Kis, ktorý obstrelil múr, no trafil Doveca, ktorý len tak-tak vyrazil loptu na roh.

84
    Pravdepodobne to bola ruka, ktorú trafil Kim pri svojom útoku. Priamy kop z osemnástich metrov pre Košice. Nadviažu hostia na trefu Fadera spred piatich minút?

83
    Nechýbalo veľa a Fadera mohol zakončiť po individuálnom prieniku. Skóre sa však nemení.

81
    Načali sme záverečnú desaťminútovku. Gáll sa znovu pokúšal o nájdenie spoluhráča, Min-Su Kim na loptu hlavou nedosiahol.
    79. Alieu FADERA - 2:1

79
    Pohronie dalo gól!
    ALIEU FADERA s jemným obstrelom múru z pravej strany a lopta končí v sieti! Frederik Valach bez šance na zákrok.

78
    Magda zatiahol ručnú brzdu na hranici šestnástky, je z toho priamy kop zo sedemnástich metrov.

77
    Lačný s Pocim v zápase skončili, cenné minúty si pripíšu mladíci Výbošťok a Škrtel.