Trebišov – Lipany 1:3 (kon.) | Plzeň – Domažlice 4:2 (kon.) | Opava – Karviná 0:1 (kon.)
Sigma Olomouc – Brno 2:0 (kon.) | Chrudim – Žižkov 3:1 (kon.) | Písek – Hr. Králové 0:4 (kon.)
Vyškov – Kroměříž 0:1 (kon.) | Senica – Šamorín 3:1 (kon.) | Teplice – Bohemians 0:2 (kon.)
Ostrava – Prostějov 3:0 (kon.) | Táborsko – Č. Budějovice 2:1 (kon.) | Jablonec – Varnsdorf 2:0 (kon.)
Pohronie – Košice 2:1 (kon.) | Liberec – Sparta B 3:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Příbram 2:0 (kon.)
Vlašim – Jihlava 1:1 (kon.) | Zlín – Trenčín 1:1 (kon.) | Teplice – Bohemians 2:3 (kon.)
Podbrezová – Michalovce 1:2 (kon.) | Pardubice – Dukla Praha 3:1 (kon.) | Sigma Olomouc – Sereď 2:1 (kon.)
Ostrava – Třinec 2:2 (kon.) | Dunajská Streda – Haladás sk 4:2 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
4:2 (2:1)
Szombathelyi Haladás
Sobota 03.07.2021, 17:00 • MOL Akadémia • Prípravný zápas

Dunajská Streda si poradila so Szombathelyi Haladás pomerom 4:2, oba polčasy pritom vyhrala 2:1. Domáci boli viac-menej lepším mužstvom až na úvodnú štvrťhodinu po zmene strán, kedy sa maďarskému tímu podarilo vyrovnať. (18:51:08)

90+2

90+1
    Napokon áno, Bence Illés však napálil loptu len do obrancov, aby následne Márk Hegedűs našiel iba náruč pripraveného Vantrubu.

90
    Pred nami už iba záverečná akcia duelu, dočkáme sa vôbec streleckého pokusu od Haladásu?

89
    Dunajská Streda sa už predsa len nikam neponáhľa. Jednoduché prihrávky na vlastnom území.

87
    Hosťujúci obranca si poradil s krídelníkom domáceho celku a ustál osobný súboj pri postrannej čiare.

86
    Vantruba rozohráva atak od vlastnej brány. Futbalisti na oboch stranách sa snažia ešte o ďalší gól.

84
    Už sa zdalo, že lopta skončila v bráne, ale to sa len obtrela o bočnú sieť. Ak by Dunajská Streda strelila aj piaty gól, tak by to bolo z pohľadu výsledku už trochu kruté.

83
    Iba útočný faul maďarského družstva, takto to veru nepôjde.

82
    Menej ako desať minút do konca. Ak sa nestane nič nepredvídateľné, tak si celok zo Žitného ostrova pripíše prvú výhru v príprave.
    80. Andrea BALIČ - 4:2

Zdroj: youtube.com – DAC 1904

80
    Dunajská Streda dala gól!
    ANDREA BALIČ sa z penalty nemýlil, loptu poslal do opačného rohu, ako sa hodil gólman Szombathelyi.

79
    Rýchla rozohrávka voľného kopu domácich, Divkovič to urobil šikovne. Taiwo sa dostal do šestnástky, tam prišiel do kontaktu s brankárom a rozhodca ukazuje na biely bod!

78
    Po vyše minútovej pauze znovu pokračujeme. Hráč Haladásu vypálil tak vysoko, že prekonal aj ochranné pletivo za bránou Vantrubu.

76
    Štvrťhodinu pred koncom dáva rozhodca priestor tímom na občerstvenie.

75
    DAC zatlačilo na súpera, no je to bez streleckého pokusu.

74
    Operácia po ľavom krídle sa skončila načasovaným zákrokom defenzívneho hráča hostí. Je po šanci.

73
    Jasný ofsajd Divkoviča, gólman hostí vyzýva spoluhráčov, aby šli hlbšie do poľa.

71
    Dvadsať minút pred koncom sú na programe aj posledné striedania Dunajskej Stredy, končia Rymarenko a Beskorovainyi.

Viktor Kalinács

Hľadáme spravodajcu pre tím DAC 1904 Dunajská Streda. Viac informácií tu.

Góly: 19. Rymarenko, 36. Nicolaescu, 66. Divković, 80. Balič (pen.) – 18. M. Tóth, 59. Kállai

DAC 1904 Dunajská Streda: Veszelinov – Beskorovainyi, Balič, Sharani, Braun, Brunetti, Andzouana, Malý, Veselovský, Rymarenko, Nicolaescu
    Náhradníci: Vantruba – Fábry, Njie, Luciano Vera, Taiwo, Divkovič

Szombathelyi Haladás: Verpecz – Holdampf, Szekér, Rácz, Debreceni, Dragóner, Kállai, Németh, Csilus, Mocsi, M. Tóth
    Náhradníci: Pataki – Illés, Kiss, Dezamits, Szijjártó, Hegedűs, Horváth, Doktorics, D. Tóth, Tarján

Rozhodca: Kišš – Štofik, Choreň