po s.s.
Elba DDM Ústí nad Labem
1:2 (1:1, 0:0, 0:0 - 0:0) Stav série: 0:1
HBC Pardubice
cz Sobota 03.07.2021, 15:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • Play-off CCM extraligy (CZE) • Semifinále

Je za námi první duel, který nakonec lépe vyzněl pro hostující Autosklo Pardubice. Během tří třetin jsme se dočkali pouze dvou branek, utkání nakonec muselo dojít až do prodloužení, ve kterém jsme se rozhodující branky nedočkali. O osudu zápasu tak rozhodovaly samostatné nájezdy, ve kterých byl úspěšnější hostující celek. Rozhodujícím střelcem se nakonec stal Jan Bílý. Odvetné utkání je na programu zítra. (17:24:17)

55:00
    V samostatných stříleních zvítězil tým HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice.
    Autorem vítězné branky je JAN BÍLÝ.

Samostatná střílení začínají.

55:00
    Prodloužení skončilo.

Z důvodu technických problémů budeme přinášet pouze změny stavu.
    50:02 Stupka nerozhodl.

50:02
    Z hodně velké vzdálenosti to nahozením na branku zkoušel Bucek, který netrefil branku. Na opačné straně selhal před brankářem Stupka.

49:02
    Ústí nad Labem doslova přežilo početní nevýhodu a pokračujeme v pěti na obou stranách.

48:13
    Ústí nad Labem se konečně dostalo z tlaku a osvobodilo se vyhozením daleko na druhou stranu, kde s rozehrávkou vypomohl také brankář Stárek.
    47:21 Trojšance Autoskla.

47:21
    Neskutečné, hosté zazdili hned tři tutovky! Pokaždé se jednalo o stoprocentní šance, avšak Rechtorik zázračně zasahoval.

46:45
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Jiří Grus – 2 min., hákování).

46:03
    Dlouhá kombinace domácích nakonec nabídla nahrávku k zadní tyči, kde ovšem nedošlo k zakončení. Pardubice se posléze dostaly do protiútoku.