1:2 (1:1)
Girona FC
cz Nedeľa 13.06.2021, 21:00 • Estadio de Vallecas, Madrid • LaLiga2 • Baráž

90+8
    Krátce před závěrečným hvizdem dostal žlutou kartu domácí útočník Bebé. Z frustrace zakopl balón po odpískaném ofsajdu daleko od místa přestupku.
    90+1. Neuznaný gól Poza

90+1
    Radost zbytečná, i domácím hráčům totiž arbitr Pulido odvolal gól. Vinou je ofsajdové postavení sklepávajícího Ulloy.

89
    Stadión Estadio de Vallecas bouří, domácí vyrovnávají! Martínův střílený centr pustil Trejo na Ullou, od nějž se balón spíše jen odrazil ke kopačkám nově příchozího Poza, který ve skluzu prostřelil bezmocného Carlose.

88
    Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Álvaro García, přichází José Pozo.

82
    Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Mamadou Sylla, přichází Valery.

80
    Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Isi Palazón, přichází Andrés Martín.

80
    Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Oscar Valentin, přichází Leonardo Ulloa.

77
    Arnau Martínez u lajny zbytečně dohrál Palazóna a je tak pátým držitelem žluté karty. Arbitr Pulido dělá vše pro to, aby se mu zápas nevymkl z rukou.

76
    Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Gerard Gumbau, přichází Ibrahima Kebe.
    Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Yan Couto, přichází Jordi Calavera.

69
    Čtvrtou žlutou kartu obdržel hostující gólman Juan Carlos. Pulidovi přetekl pohárek trpělivosti při čekání na jeho odkop.

65
    Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Sebastian Cristóforo, přichází Ramon Terrats.

65
    Střídání v týmu Girona FC: ze hřiště odchází Nahuel Bustos, přichází Christian Stuani.

61
    Střídání v týmu Rayo Vallecano: ze hřiště odchází Yacine Qasmi, přichází Bebé.

60
    Hlavní rozhodčí Pulido toho má dost, další prohřešek proti pravidlům již potrestal žlutou kartou. Tu udělil hostujícímu záložníkovi Sebastianu Cristóforovi.

52
    Další nedovolený zákrok. Tentokráte na domácí straně a dokonce oceněný i kartou žluté barvy. Hříšníkem byl domácí kapitán Oscar Trejo, který na polovině hřiště podrazil zezadu Cristófora.
    46. Mamadou SYLLA - 1:2

46
    Girona právě vstřelila branku!
    Parádní start hostujícího mužstva do druhé půle, tento gól již zaručeně bude platit! Couto z pravé strany oslovil na hranici penalty MAMADOUA SYLLU. Forvard se nenechal pobízet a z první umístil míč po zemi k pravé tyči.

45+3
    Krátce po odvolaném gólu Pulido ukončil první poločas. Okamžitě se k němu sběhli hostující fotbalisté a i někteří členové realizačního týmu. Hlavní arbitr situaci vyřešil jedinou žlutou kartou, tu udělil nejhlasitěji protestujícímu Samuelu Sáizovi.
    45+2. Neuznaný gól Bustose

45+2
    Druhý gól Girony skutečně neplatí! Velmi zajímavé rozhodnutí arbitra Pulida, protože Bustos měl podle dostupných záběrů ruku u těla.

45
    Další obrovská rána do domácích řad. Girona střílí druhý gól v rozmezí čtyř minut a rázem vede! Za hranicí šestnáctky napřáhl ke střele Gumbau. Jeho pokus šťastně trefil do pravého ramene Nahuela Bustose, a ten, aniž by sám věděl jak, poslal hrací předmět do protipohybu brankáře.
    41. Enric FRANQUESA - 1:1

41
    Svěřenci kouče Rodrígueze v závěru první půle vrací stav utkání do vyrovnané podoby! Bustos v rychlostním souboji předčil Saveljicha a přihrál volnému ENRICU FRANQUESOVI, jenž levačkou propálil bezmocného Zidana střelou k levé tyči.
    6. Isi PALAZÓN - 1:0

6
    Vallecano právě vstřelilo branku!
    Domácí jsou za aktivitu v úvodních minutách odměněni vedoucím gólem! V pokutovém území získal balón Fran García, který zachoval chladnou hlavu a pod sebe jej posunul na nejlepšího střelce Vallecana v sezóně, ISIHO PALAZÓNA. Šestadvacetiletý záložník se nerozpakoval, z první napálil dělovou ránu levačkou nechytatelně do brány, i s přispěním pravé části brankové konstrukce.