Kazachstan – Belgicko | 1:3 (kon.) | | | Andorra – Albánsko | 0:3 (kon.) | | | Luxembursko – Čierna Hora | 1:2 (kon.) |
Wales – Moldavsko | 0:0 (kon.) |
Rakúsko – Slovensko | 2:1 (kon.) |
S. Macedónsko – Kazachstan | 4:0 (kon.) | | | Fínsko – Estónsko | 0:1 (kon.) | | | Kosovo – Malta | 2:1 (kon.) |
Španielsko – Portugalsko | 0:0 (kon.) | | | Maďarsko – Cyprus | 1:0 (kon.) | | | Nigéria – Kamerun | 0:1 (kon.) |
Faerské ostrovy – Island | 0:1 (kon.) | | | Taliansko – Česko | 4:0 (kon.) | | | Slovinsko – Gibraltar | 6:0 (kon.) |
koniec
Fínsko
0:1
(0:0)
Estónsko
74
|
Žlutou kartu dostává Mattias Käit (Estonsko).
|
|
64
|
Žlutou kartu dostává Sander Puri (Estonsko).
|
|
47
|
Žlutou kartu dostává Leo Väisänen (Finsko).
|
Góly:
59. Sappinen (pen.)
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 5:7. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 7:8.
Rozhodca: Burchardt – Rasmussen, Hoeg (všichni DEN).
Diváci:
Karty: 47. Väisänen (FIN) – 64. Puri (EST), 74. Käit (EST)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 56 % : 44 %.
Střely na branku: 1:3. Střely mimo: 5:7. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 7:8.
Fínsko:
Hradecky (C) – Raitala, Arajuuri, Toivio (46. O'Shaugnessy), Väisänen (62. Uronen) – Schüller (62. Taylor), Kamara – Lod, Forss (46. Jensen), Soiri (82. Alho) – Pohjanpalo (61. Pukki).
Náhradníci: Joronen, Jaakkola – O'Shaughnessy, Taylor, Jensen, Pukki, Lam, Alho, Uronen, Kauko, Valakari, Ivanov.
Tréner:
Estónsko: Hein – Kuusk, Teniste (52. Pikk), Mets, Tamm, Ojamaa (65. Vaštšuk) – Käit (90+1. Poom), Kreida (65. Soomets), Vassiljev (C) – Puri, Sappinen (65. Anier).
Náhradníci: Igonen, Vallner – Pikk, Soomets, Anier, Sinyavskiy, Zenjov, Kirss, Poom, Vaštšuk, Pürg, Paskotši.
Tréner:
Náhradníci: Joronen, Jaakkola – O'Shaughnessy, Taylor, Jensen, Pukki, Lam, Alho, Uronen, Kauko, Valakari, Ivanov.
Tréner:
Estónsko: Hein – Kuusk, Teniste (52. Pikk), Mets, Tamm, Ojamaa (65. Vaštšuk) – Käit (90+1. Poom), Kreida (65. Soomets), Vassiljev (C) – Puri, Sappinen (65. Anier).
Náhradníci: Igonen, Vallner – Pikk, Soomets, Anier, Sinyavskiy, Zenjov, Kirss, Poom, Vaštšuk, Pürg, Paskotši.
Tréner:
Rozhodca: Burchardt – Rasmussen, Hoeg (všichni DEN).
Diváci:
Vojtěch Martinek
@mrtnkv