Huesca – Getafe 0:2 (kon.) | Villarreal – Barcelona 1:2 (kon.) | Vigo – Osasuna 2:1 (kon.)
Sevilla – Granada 2:1 (kon.) | Bilbao – Atlético Madrid 2:1 (kon.)
Celta Vigo
2:1 (1:0)
Osasuna Pamplona
Nedeľa 25.04.2021, 18:30 • Abanca-Balaídos (Vigo) • Španielska LaLiga • 32. kolo

Dnešný duel je úspešne za nami. Domáci boli pri všetkých svojich šanciach veľmi nebezpeční, čo pretavili do dvoch gólov. Osasuna sa síce snažila o vyrovnanie, ale okrem zdramatizovania prostredníctvom skorigovania viacej vody nenamútili. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť. (20:27:26)

90+6

90+5
    Hostia majú priestor na jeden z posledných útokov.

90+4
    Celta drží loptu na polovičke súpera, kde získava cenné sekundy.

90+3
    Po dlhšej dobe sa opäť pokračuje v hre. Môžeme očakávať, že sa bude hrať viac ako štyri minúty.

90+2
    Po zrážke hlavami zostal na trávniku ležať Vázquez.

90+1
    Nad rámec dnešného zápasu sa bude hrať ešte štyri minúty.

90
    Ofenzívna akcia hosťujúceho tímu končí ofsajdom.

89
    Vzhľadom na využívanie systému VAR je možné, že sa k dnešnému zápasu pridá väčšia porcia minút.

88
    Žltú kartu dostáva Manu Sánchez (Osasuna Pamplona).

87
    Osasuna sa dožadovala ďalšej penalty, ale tentokrát neboli jej prosby vyslyšané.

86
    Hostia teraz síce držia loptu na svojich kopačkách, ale nevedia sa dostať do zakončenia.