Detva – Poprad 1:3 (kon.) | Nitra – HC Slovan 8:2 (kon.)
HK Detva
1:3 (1:3, 0:0, 0:0) Stav série: 0:4
HK Poprad
Pondelok 05.04.2021, 15:00 • Zimný štadión Detva • Tipos Extraliga play-off • Štvrťfinále

58:39
    Presilovku v závere tretej tretiny získavajú Detvania, Dávid Skokan je vylúčený za seknutie. Navyše si tréner Bokroš vzal oddychový čas.

51:40
    Presilová hra Popradu sa končí predčasne. Dávid Skokan dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

50:29
    Presilovku teda získavajú hokejisti Popradu. River Rymsha dostáva dve minúty za krosček.

47:58
    Presilovú hru získavajú hokejisti Detvy a môžu ešte zamiešať kartami v tomto zápase. Janne Tavi dostáva dve minúty za podrazenie.

37:27
    Presilovka Detvy sa naťahuje. Ivan Višnevskij dostáva dve minúty za podrazenie.

35:37
    Detvania majú ideálnu možnosť na zníženie, budú hrať presilovku o dvoch hráčov. Za hákovanie je vylúčený Brandon Mashinter.

35:17
    Po nevyužitých popradských presilovkách dostávajú presilovkovú možnosť aj domáci. Na dve minúty za hrubosť je vylúčený Daniel Brejčák.

28:12
    Jedna popradská presilovka sa skončila, uvidíme ďalšiu. Jeffrey King dostáva dve minúty za seknutie.

25:46
    Presilovku získavajú hokejisti Popradu. Viktor Fekiač dostáva dve minúty za hákovanie.

16:15
    Presilovku budú hrať hokejisti Detvy. Brandon Mashinter je vylúčený za krosček.

07:15
    Presilovú hru získavajú hráči Detvy. Za nedovolené bránenie je na dve minúty vylúčený Mike Dalhuisen.

03:57
    Počas detvianskeho tlaku v útočnom pásme zbytočne fauloval Trevor Cox, ktorý dostáva dve minúty za krosček.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Detva. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 8. Cox (Čacho, Rais) – 7. Mashinter (Mešár), 11. Haščák (Skokan), 15. Zagrapan (Višnevskij)

HK Detva: Lazušin (15. Petrík) – Rais, King, Rymsha, Gachulinec, Bača, F. Fekiač, Jendroľ, Turan – Cox, Čacho, Charbonneau – Askarov, Klíma, Lalík – Ľupták, Halama, Magdolen – Ščurko, V. Fekiač, Žilka
    HK Poprad: Vošvrda (Hamerlík) – Drgoň, Brejčák, Višnevskij, Dalhuisen, Ulrych, Kramár, Hudec – Matúš Paločko, Skokan, Haščák – Tavi, Preisinger, Vandas – Livingston, Zagrapan, Handlovský – Mešár, Matej Paločko, Mashinter – Jevoš

Rozhodca: Goga, Výleta – D. Konc ml., J. Konc ml.