Everton – Crystal Palace 1:1 (kon.) | Wolverhampton – West Ham 2:3 (kon.)
Everton FC
1:1 (0:0)
Crystal Palace FC
Pondelok 05.04.2021, 19:00 • Goodison Park, Liverpool • Anglická Premier League • 30. kolo

V zápase 30.kola medzi Evertonom a Crystal Palace sme víťaza nepoznali, v prvom polčase gól nepadol. Výraznou mierou k tomu prispel brankár hostí Guaita, ktorý dvakrát vychytal domácich v dobrých príležitostiach. Po zmene strán poslal Everton do vedenia v 56.minúte Rodríguez. Domáci boli aktívni a vypracovali si aj ďalšie príležitosti, vylámali si ale zuby na brankárovi hostí. Trest prišiel následne v 86.minúte, keď sa presadil striedajúci Batshuayi a stanovil konečný výsledok zápasu na 1:1. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera. (20:58:10)

90+3
    Schlupp sa v šestnástke rozhodol pre center, ten však nebol presný, Everton získava loptu.

90+2
    Olsen musel zasahovať po strele striedajúceho Matetu, sledujeme futbal z jednej strany na druhú.

90+1
    Everton na polovici súpera, Godfrey hľadal v šestnástke Sigurdssona, toho však predskočil v súboji o loptu Eze.

90
    V druhom polčase nadstavuje hlavný rozhodca štyri minúty.

89
    Po rohovom kope reklamujú domáci futbalisti ruku v pokutovom území, hlavný rozhodca nesúhlasí, hra pokračuje ďalej.

88
    Richarlison v ďalšej dobrej príležitosti, domáci futbalista už po niekoľkýkrát v dnešnom zápase nedokázal prekonať brankára Guaitu.

87
    Po vyrovnávajúcom góle hostí bude záver zápasu veľmi zaujímavý, obe mužstvá budú hrať na víťazstvo.
    86. Michy Batshuayi (CRP) - 1:1

86
    Crystal Palace dal gól!
    Striedajúci MICHY BATSHUAYI vyrovnáva, hosťujúci útočník dostal skvelú prihrávku do šestnástky, ktorú chladnokrvne zakončil – 1:1. Asistencia: Jeffrey Schlupp.

85
    Dobíjanie domácej brány v snahe o vyrovnanie pokračuje.

84
    Striedanie v tíme Crystal Palace FC: z ihriska odchádza Jordan Ayew, prichádza Michy Batshuayi.

83
    Zaha posunul loptu na striedajúceho Schluppa, ktorý sa okamžite ľavačkou rozhodol pre strelu – domácu bránu netrafil.

82
    Viacero nepresností v strede ihriska, loptu nakoniec ukoristili hosťujúci futbalisti.

81
    Ďalší gól mal na kopačke Richarlison, loptu trafil z prvej, no brankára hostí nedokázal prekonať. Nasleduje rohový kop domácich.