NJ Devils – Washington 1:2 (po pr.) | Winnipeg – Toronto 1:2 (0:1 po s.n.) | Edmonton – Calgary 3:2 (kon.)
Colorado – St. Louis 3:2 (kon.) | Anaheim – Arizona 2:4 (kon.) | LA Kings – San Jose 0:3 (kon.)
Boston – Pittsburgh 7:5 (kon.) | Tampa Bay – Detroit 2:1 (kon.) | Nashville – Chicago 3:0 (kon.)
Colorado Avalanche
3:2 (2:1, 1:1, 0:0)
St. Louis Blues
cz Sobota 03.04.2021, 03:07 • Ball Arena, Denver • NHL

58:36
    Hosté si sami zbytečně komplikují závěr utkání! David Perron dostává dvě minuty za podrážení.

55:08
    St. Louis si zahraje přesilovku. Dvě minuty za krosček dostává Mikko Rantanen.

36:47
    Další vyloučení na straně Avalanche! Dvě minuty za hození hole.

36:02
    Počet hráčů na ledě se vyrovná. Dvě minuty za nedovolené bránění dostává Mikko Rantanen.

35:23
    Colorado si zahraje další přesilovku. Zachary Sanford dostává dvě minuty za držení.

30:38
    Přesilovku si zahrají také hosté. Burakovsky dostává dvě minuty za podrážení.

28:05
    Další přesiovka pro Colorado. Dvě minuty za podrážení dostává Marco Scandella.

24:24
    Domácí si zahrají další přesilovku. Střídačka Blues dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

15:51
    Také hosté si nyní zahrají přesilovku. Nazem Kadri vyfasoval dvě minuty za hákování.

14:31
    Colorado si zahraje další přesilovku. Justin Faulk dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

02:23
    Colorado si zahraje první přesilovku. Dvě minuty za sekání dostává Kyle Clifford.

Tomáš Kubečka

Góly a asistencie: 4. Saad (Kadri, Burakovsky), 15. MacKinnon (Landeskog, Makar), 34. MacKinnon (Landeskog, MacDonald) – 4. Hoffman (B. Schenn, Perron), 38. Perron (Tarasenko, Krug)

Colorado Avalanche: J. Johansson (Grubauer) – Girard, D. Toews, Makar, Graves, MacDonald, Renouf – Rantanen (A), MacKinnon (A), Landeskog (C) – Burakovsky, Kadri, Saad – Donskoi, Jost, Sherwood – Bellemare, Compher, O'Brien.
    St. Louis Blues: Binnington (Husso) – Faulk, Krug, Dunn, Scandella, Bortuzzo, Walman – Tarasenko (A), R. O'Reilly (C), Schwartz – Perron, B. Schenn (A), Hoffman – Kyrou, Thomas, Sanford – Barbašev, Bozak, Clifford.

Rozhodca: Dwyer, Kozari – MacPherson, Pancich