Levante – Huesca 0:2 (kon.)
Levante UD
0:2 (0:1)
SD Huesca
Piatok 02.04.2021, 21:00 • Valencia - Ciudad de Valencia • Španielska LaLiga • 29. kolo

Súboj 29.kola medzi Levante a Huescou je za nami. Z troch bodov sa po dnešnom výkone tešia zaslúžene hosťujúci futbalisti, ktorí sa na domáce mužstvo dokonale takticky pripravili. Hrdinom zápasu sa stal dvojgólový útočník hostí Rafa Mir. Najprv v prvom polčase v 15.minúte otvoril stav stretnutia presnou strelou k žrdi. Po zmene strán pridal druhý gól, keď v 54.minúte ukážkovo preloboval domáceho brankára. Huesca tak v boji o záchranu získala dôležité tri body. Ďakujem vám za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (22:55:22)

90+4
    Malsa kazí prihrávku, hosťujúci Escriche potiahol akciu hostí, Galána odzbrojil pri snahe odcentrovať Vezo.

90+3
    Lopta v strede poľa, čo v závere zápasu vyhovuje hosťujúcemu tímu.

90+2
    Seoane teraz prenikol do šestnástky domácich, nedokázal už ale odcentrovať. Odkopy od brány Levante.

90+1
    Clerc našiel v šestnástke striedajúceho Bardiho, toho ale prudká prihrávka tak trochu zaskočila, zakončenie smeruje vedľa brány.

90
    Hlavný rozhodca nadstavuje v druhom polčase päť minút.

89
    Galán nedovolene zastavený, faulu sa dopustil striedajúci Doukouré.

88
    Striedajúci Malsa hlavičkuje po centri v šestnástke, jeho pokus trafil iba spoluhráča Doukourého, Huesca si poradila.

87
    Sergio León vybojoval pre svoj tím rohový kop, zdramatizujú domáci futbalisti záver dnešného zápasu?

86
    Bardhi centruje do šestnástky, pred Gomézom odkopáva na rohový kop Insua.

85
    Rafa Mir našiel na krídle striedajúceho Escricheho, ktorého center z ľavej strany zakončoval Pedro López – lopta preletela okolo pravej žrde domácej brány.

83
    Pokračuje obliehanie hosťujúcej šestnástky, futbalisti Levante si ale nedokážu vypracovať vážnejšiu príležitosť.

82
    De Frutos posiela z pravej strany veľmi nepresný center, odkop od brány hostí.

81
    Huesca kontroluje priebeh zápasu, hostia majú loptu na svojich kopačkách v obrane.

80
    Desať minút do konca dnešného zápasu, držanie lopty v prospech domácich: 61% – 39%.

79
    Striedanie v tíme Levante UD: z ihriska odchádza Nemanja Radoja, prichádza Cheick Doukouré.

79
    Striedanie v tíme Levante UD: z ihriska odchádza Roger Martí, prichádza Sergio León.