Real Betis – Levante 2:0 (kon.)
Real Betis
2:0 (0:0)
Levante UD
Piatok 19.03.2021, 21:00 • Sevilla - Benito Villamarin • Španielska LaLiga • 28. kolo

V zápase 28.kola medzi Realom Betis a Levante sa z troch bodov tešili domáci futbalisti. Prvý polčas priniesol vyrovnaný priebeh bez väčších príležitostí. V tom druhom rozhodli domáci futbalisti o svojom víťazstve v priebehu piatich minút. Krásnou individuálnou akciou otvoril skóre zápasu v 70.minúte Fékir, druhý gól pridať v 75.minúte striedajúci Juanmi. Tri body pre Real Betis sú zaslúžené. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera. (22:55:21)

90+4
    Real Betis kontroluje hru na vlastnej polovici, čoskoro zaznie záverečný hvizd hlavného rozhodcu.

90+3
    Zápas sa prakticky dohráva v strede ihriska.

90+2
    Ďalší nedovolený zákrok v strede ihriska, Real Betis bude pokračovať v hre s loptou na kopačkách.

90+1
    Snaha domácich pridať tretí gól, Joaquín ale nedobehol dlhú prihrávku.

90
    Hlavný rozhodca nadstavuje v druhom polčase štyri minúty.

90
    Striedanie v tíme Real Betis: z ihriska odchádza Borja Iglesias, prichádza Joaquín.

89
    Iglesias teraz prekonal Fernandéza, gól ale nakoniec neplatí pre postavenie mimo hry.

88
    Real Betis pokračuje vo svojej útočnej aktivite, hostia pôsobia odovzdane.

87
    Nedovolený zákrok na Iglesiasa, Real Betis naďalej pri lopte.

86
    Domáci v útočnej tretine ihriska, Iglesias vybojoval rohový kop.

85
    Levante so snahou streliť kontaktný gól, útočná akcia hostí zastavená, píska sa ofsajd.

84
    Žltú kartu dostáva William Carvalho (Real Betis).

84
    Real Betis sa teraz nikam neponáhľa, domáci naďalej kontrolujú priebeh zápasu.

83
    Striedanie v tíme Levante UD: z ihriska odchádza Jorge Miramón, prichádza Óscar Duarte.

83
    Canales nedovolene zastavený, voľný priamy kop pre Real Betis.

81
    Do konca dnešného zápasu ostáva 10 minút, držanie lopty naďalej v prospech domácich: 54% – 46%.