Molde – Granada 2:1 (kon.) | D. Záhreb – Tottenham 3:0 (po pr.) | Arsenal – Olympiakos 0:1 (kon.)
Doneck – AS Rím 1:2 (kon.) | Rangers – Slavia 0:2 (kon.) | AC Miláno – Manchester United 0:1 (kon.)
Villarreal – D.Kyjev 2:0 (kon.) | YB Bern – Amsterdam 0:2 (kon.)
Arsenal FC
0:1 (0:0)
Olympiakos F.C.
Štvrtok 18.03.2021, 18:55 • Emirates Stadium, Londýn • Európska liga • Osemfinále

Máme za sebou odvetný súboj medzi Arsenalom a Olympiakosom. Prvý polčas góly nepriniesol, to sa udialo po zmene strán, kedy hostí poslal zaslúžene do vedenia v 51.minúte El Arabi. Olympiakos bol počas celého zápasu aktívnejším mužstvom, naopak zo strany Arsenalu to nebol najlepší zápas. Snahu hostí o zdramatizovanie dvojzápasu zmaril v 82.minúte nezmyselným vylúčením hosťujúci Ba. Olympiakos nakoniec zvíťazil nad Arsenalom, domáci tím si však svoj náskok z prvého zápasu a postup ustrážil. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera. (20:51:42)

90+3
    Odegaard vybojoval pre svoje mužstvo rohový kop, posledná akcia dnešného zápasu.

90+2
    Žltú kartu dostáva Kieran Tierney (Arsenal FC).

90+2
    Arsenal pošle loptu do hry z autového vhadzovania.

90+1
    Obraz hry sa nemení ani v samom závere zápasu, hostia sa snažia niečo vymyslieť, Arsenal pozorne bráni.

90
    Hlavný rozhodca nadstavuje v druhom polčase tri minúty.

89
    Lopta na kopačkách Olympiakosu, jeho futbalista sa snažia v samom závere o druhý gól.

88
    Tierney si teraz nerozumel s Aubameyangom, nasleduje odkop od brány Olympiakosu.
    87. Pierre-Emerick Aubameyang (ARS)

87
    Martinelli našiel v šestnástke prihrávkou Aubameyanga, pohotové zakončenie domáceho kapitána zlikvidoval Sá.

86
    Žltú kartu dostáva Granit Xhaka (Arsenal FC).

85
    Oslabený hostia už prakticky nemajú čo stratiť, do útoku vrhajú všetky svoje sily.

85
    Striedanie v tíme Olympiakos F.C.: z ihriska odchádza Oleg Reabciuk, prichádza Andreas Bouchalakis.

84
    Striedanie v tíme Olympiakos F.C.: z ihriska odchádza Kostas Fortunis, prichádza Kenny Lala.