Levante – Valencia 1:0 (kon.)
Levante UD
1:0 (1:0)
Valencia CF
Piatok 12.03.2021, 21:00 • Valencia - Ciudad de Valencia • Španielska LaLiga • 27. kolo

Mestské derby nakoniec ovládli domáci futbalisti Levante, ktorí boli v prvom polčase za svoju aktivitu odmenení. V 18.minúte využil zaváhanie v obrane Valencie Martí, ktorý krížnou strelou k žrdi prekonal Cillessena. V druhom polčase držali hostia loptu viac na svojich kopačkách, domáci však pozorne bránili a súpera nepúšťali do žiadnych vyložených šancí. Naopak mohli pridať v zápase druhý gól, Cillessen však dobre podržal svoje mužstvo. Levante si najtesnejší náskok z prvého polčasu udržalo a tak sa raduje zo zisku cenných troch bodov. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera. (22:57:31)

90+3
    Hostia sa po útočnej snahe a páde Blanca v šestnástke dožadujú odpískania penalty, hlavný rozhodca nereaguje.

90+2
    Cutrone nedobehol prihrávku hlavou od Diakhabyho, domáci brankár má loptu vo svojom náručí.

90+1
    Cutrone teraz pri snahe zaútočiť zbytočne fauluje, Valencia prichádza o loptu.

90
    Hlavný rozhodca nadstavuje v zápase ešte tri minúty.

90
    Valencia vrhá všetky sily do útoku, v závere zápasu sa pokúsi vyrovnať.

89
    Domáci Sergio León v rýchlom úniku, Diakhaby nakoniec dobehol v šestnástke domáceho futbalistu a zachránil svoj tím.

88
    Žltú kartu dostáva Manu Vallejo (Valencia CF).

88
    Cillessen teraz podržal hostí, po rýchlom protiútoku sa dostal k strele De Frutos – brankára Valencie ale neprekonal.

86
    Valencia pokračuje vo svojej snahe vyrovnať, Levante stále stopercentné v defenzíve.

85
    Striedanie v tíme Valencia CF: z ihriska odchádza Christian Oliva, prichádza Yunus Musah.

85
    Striedanie v tíme Levante UD: z ihriska odchádza Jorge Miramón, prichádza Son.

85
    Striedanie v tíme Valencia CF: z ihriska odchádza Thierry Correia, prichádza Jason.

84
    Striedanie v tíme Levante UD: z ihriska odchádza Rubén Rochina, prichádza Toňo.

83
    Všetci domáci hráči teraz pod loptou na vlastnej polovici, tlak Valencia sa bude stupňovať.