Nové Zámky – Miškovec 4:3 (po pr.) | Nitra – Trenčín 3:1 (kon.) | Poprad – Detva 4:3 (po pr.)
B. Bystrica – Zvolen 2:3 (po pr.) | Lipt. Mikuláš – HC Slovan 1:4 (kon.) | Michalovce – Košice 1:3 (kon.)
HK Poprad
4:3 (0:0, 0:2, 3:1 - 1:0)
HK DOXXbet Detva
Nedeľa 07.03.2021, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 46. kolo

52:49
    Poprad má presilovkovú možnosť. Dve minúty za vyhodenie puku si odpyká River Rymsha.

50:24
    Popradčania si to zbytočne komplikujú. Detva má dvojnásobnú presilovkovú možnosť. Dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou dostáva Mike Dalhuisen.

50:02
    V tejto chvíli prichádza presilovka pre Detvu. Adam Drgoň dostáva dve minúty za hákovanie.

37:28
    Detvania ponúkajú Popradčanom ďalšiu presilovku. Za podrazenie si dve minúty odsedí Matúš Rais.

34:32
    Presilovú hru budú hrať domáci. Viliam Čacho si odsedí dvojminútový trest za nedovolené bránenie.

30:07
    Presilovú hru si zahrajú hokejisti Popradu a majú lepšiu príležitosť na vyrovnanie. Viliam Čacho dostáva dve minúty za krosček.

29:16
    Po strelenom góle si Detva zahrá aj presilovú hru. Mike Dalhuisen dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

16:52
    Po druhýkrát v zápase pôjde na trestnú lavicu Matej Ľupták. Dve minúty dostáva za podrazenie na Bjalončíka.

12:20
    Vylučovací proces po niekoľkých sekundách pokračuje. Za podrazenie si na trestnú lavicu sadá hosťujúci Matej Ľupták.

09:42
    Ščurko sa po naskočení na ľad ihneď zapojil do útoku. Steven Seigo ho chcel zastaviť a pomohol si nedovoleným bránením. Presilovku teda teraz bude hrať Detva.

07:31
    Po necelých ôsmich minútach prichádza prvá presilovka, bude ju hrať Poprad. Ladislav Ščurko dostáva dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DOXXbet Detva. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 43. Mešár (Matúš Paločko, Zagrapan), 48. Tavi (Bjalončík, Dalhuisen), 53. Haščák (Svitana, Skokan), 61. Handlovský – 28. Ščurko (Lalík, Čacho), 30. Charbonneau (Sýkora, Rymsha), 52. Cox (Rymsha, Gachulinec)

HK Poprad: Vošvrda (Rychlík) – Drgoň, Višnevskij, Seigo, Dalhuisen, Brejčák, Ulrych, Demo – Svitana, Skokan, Haščák – Vandas, Bjalončík, Handlovský – Tavi, Zagrapan, Livingston – Mešár, Preisinger, Matúš Paločko – Valigura
    HK DOXXbet Detva: Lazušin (Petrík) – Lalík, F. Fekiač, Rymsha, Gachulinec, Rais, King, Jendroľ, Turan – Ščurko, Čacho, Ľupták – Askarov, Downing, Sýkora – Cox, Valent, Charbonneau – Klíma, V. Fekiač, Žilka

Rozhodca: Lokšík, Žák – Jedlička, D. Konc ml.