Huesca – Vigo 3:4 (kon.) | Atlético Madrid – Real Madrid 1:1 (kon.) | Sociedad – Levante 1:0 (kon.)
Bilbao – Granada 2:1 (kon.)
Athletic Club Bilbao
2:1 (1:0)
Granada CF
Nedeľa 07.03.2021, 21:00 • San Mamés Barria (Bilbao) • Španielska LaLiga • 26. kolo

Dnešný duel je úspešne za nami. Domáci dali tri minúty po úvodnom a tri minúty pred záverečným hvizdom gól a aj preto vyhrali. Hostia síce mali tlak, ale ten dokázali pretaviť len do jedného gólu. Nič to nemení na veci, že sme dnes sledovali veľmi vyrovnaný zápas, ktorému by možno viac svedčala remíza. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť. (22:52:47)

90+5

90+4
    Lopta sa dostala až k Molinovi, ale v obrovskej šanci svoj druhý gól nedáva.

90+3
    Raúl García s faulom v strede poľa. Hostia majú tak jednu z posledných možností poslať loptu do šestnástky súpera.

90+2
    Najčerstvejší domáci hráč sa stane pravdepodobne hrdinom! Granade zostáva už skutočne minimum času.

90+1
    Bilbao dalo gól! Gól strelil ÁLEX BERENGUER. Ten ťažil z nie najlepšieho odkopu hosťujúcej defenzívy a tvrdou ranou z prvej takmer roztrhal sito hosťujúcej svätyne.

90
    Nad rámec dnešného zápasu sa bude hrať ešte štyri minúty.

89
    Ten zakončil Morcillo len presne do rukavíc Ruia Silvu.

88
    Po Marínovom nedovolenom zákroku budú mať domáci k dispozícii priamy kop.

87
    Po nepresnosti končí lopta v moci Simóna.

86
    Striedanie v tíme Granada CF: z ihriska odchádza Angel Montoro, prichádza Yan Eteki.

85
    Po nedovolenom zákroku potrebuje hosťujúci Montoro opateru lekárov.

84
    Striedanie v tíme Athletic Club Bilbao: z ihriska odchádza Iñigo Lekue, prichádza Álex Berenguer.

83
    Oba tímy už striedali štyrikrát, ale keďže jedno striedanie prišlo cez polčas, môžu si uplatniť aj to posledné.

82
    Striedanie v tíme Granada CF: z ihriska odchádza Antonio Puertas, prichádza Adrián Marín.

81
    Bilbao sa okamžite vydalo aktívne smerom dopredu.

80
    Gól napokon platí a desať minút pred koncom je vyrovnané.

79
    Radosť hosťujúceho tímu môže byť predčasná! Platnosť gólu ešte potvrdí systém VAR.