Štafeta žien, 4x6 km, Peking | (zruš.) |
Zjazd žien, Val di Fassa | Víťazka: L. Gutová-Behramiová (SUI) (kon.) |
Žrebovanie osemfinále Európskej ligy | (kon.) |
Skoky mužov HS106, Oberstdorf | Vítěz: R. Jamamoto (JPN) (kon.) | | | Beh mužov 10 km, Oberstdorf | Vítěz: J. Riiber (NOR) (kon.) |
Tímové preteky žien, HS106, Oberstdorf | Vítěz: Rakousko (kon.) | | | Kvalifikácia mužov HS106, Oberstdorf | Vítěz: H. Granerud (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
Beh mužov 10 km, Oberstdorf
Vítěz: J. Riiber (NOR)
Karel Jedlička
Konečné pořadí:
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 23:01,2
2. Ilkka Herola (FIN) +0,4
3. Jens Lurås Oftebro (NOR) +0,9
4. Eric Frenzel (GER) +5,9
5. Akito Watabe (JPN) +9,0
6. Fabian Riessle (GER) +16,8
7. Johannes Lamparter (AUT) +28,6
8. Lukas Greiderer (AUT) +1:01,9
9. Jørgen Gråbak (NOR) +1:13,8
10. Espen Bjørnstad (NOR) +1:14,3
11. Rjota Jamamoto (JPN) +1:21,1
12. Laurent Mühlethaler (FRA) +1:27,3
13. Ondřej Pažout (CZE) +1:28,1
14. Vincenz Geiger (GER) +1:34,6
15. Aaron Kostner (ITA) +1:34,7
16. Jošito Watabe (JPN) +1:35,4
17. Espen Andersen (NOR) +1:41,4
18. Hideaki Nagai (JPN) +1:44,2
19. Kristjan Ilves (EST) +1:46,3
20. Samuel Costa (ITA) +1:47,0
21. Martin Fritz (AUT) +1:47,8
22. Lukas Klapfer (AUT) +1:57,3
23. Antoine Gerard (FRA) +1:57,6
24. Matteo Baud (FRA) +1:59,5
25. Alessandro Pittin (ITA) +2:27,6
26. Perttu Reponen (FIN) +2:32,6
27. Jan Vytrval (CZE) +2:35,1
28. Johannes Rydzek (GER) +2:49,1
29. Szczepan Kupczak (POL) +2:58,6
30. Taylor Fletcher (USA) +3:14,6
31. Raffaele Buzzi (ITA) +3:19,5
32. Tomáš Portyk (CZE) +3:30,1
Pořadí po skokanské části:
1. Rjota Jamamoto (JPN)
2. Akito Watabe (JPN) +0:20
3. Jarl Magnus Riiber (NOR) +0:22
4. Johannes Lamparter (AUT) +0:23
5. Kristjan Ilves (EST) +0:35
6. Lukas Greiderer (AUT) +0:37
7. Jošito Watabe (JPN) +0:38
8. Eric Frenzel (GER) +0:40
9. Fabian Riessle (GER) +0:41
10. Ondřej Pažout (CZE) +0:41
11. Jens Lurås Oftebro (NOR) +0:46
12. Laurent Muhlethaler (FRA) +0:54
13. Ilkka Herola (FIN) +1:01
14. Espen Bjørnstad (NOR) +1:06
15. Johannes Rydzek (GER) +1:09
16. Vincenz Geiger (GER) +1:09
17. Lukas Klapfer (AUT) +1:12
18. Aaron Kostner (ITA) +1:14
19. Hideaki Nagai (JPN) +1:15
20. Martin Fritz (AUT) +1:21
21. Jørgen Gråbak (NOR) +1:28
22. Matteo Baud (FRA) +1:33
23. Samuel Costa (ITA) +1:35
24. Espen Andersen (NOR) +1:36
25. Szczepan Kupczak (POL) +1:37
26. Perttu Reponen (FIN) +1:38
27. Antoine Gerard (FRA) +1:52
28. Vid Vrhovnik (SLO) +1:55
29. Gašper Brecl (SLO) +1:58
30. Tomáš Portyk (CZE) +1:59
31. Ben Loomis (USA) +2:04
32. Jan Vytrval (CZE) +2:06
33. Alessandro Pittin (ITA) +2:21
34. Otto Niittykoski (FIN) +2:22
35. Andrzej Szczechowicz (POL) +2:29
36. Raffaele Buzzi (ITA) +2:58
37. Jared Shumate (USA) +3:04
38. Taylor Fletcher (USA) +3:15
39. Dmytro Mazurčuk (UKR) +3:31
40. Vjačeslav Barkov (RUS) +3:38
Průběžné pořadí Světového poháru:
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 940
2. Vincenz Geiger (GER) 754
3. Akito Watabe (JPN) 648
4. Fabian Riessle (GER) 598
5. Eric Frenzel (GER) 560
6. Ilkka Herola (FIN) 544
...
35. Tomáš Portyk (CZE) 43
43. Jan Vytrval (CZE) 16
47. Ondřej Pažout (CZE) 8
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 23:01,2
2. Ilkka Herola (FIN) +0,4
3. Jens Lurås Oftebro (NOR) +0,9
4. Eric Frenzel (GER) +5,9
5. Akito Watabe (JPN) +9,0
6. Fabian Riessle (GER) +16,8
7. Johannes Lamparter (AUT) +28,6
8. Lukas Greiderer (AUT) +1:01,9
9. Jørgen Gråbak (NOR) +1:13,8
10. Espen Bjørnstad (NOR) +1:14,3
11. Rjota Jamamoto (JPN) +1:21,1
12. Laurent Mühlethaler (FRA) +1:27,3
13. Ondřej Pažout (CZE) +1:28,1
14. Vincenz Geiger (GER) +1:34,6
15. Aaron Kostner (ITA) +1:34,7
16. Jošito Watabe (JPN) +1:35,4
17. Espen Andersen (NOR) +1:41,4
18. Hideaki Nagai (JPN) +1:44,2
19. Kristjan Ilves (EST) +1:46,3
20. Samuel Costa (ITA) +1:47,0
21. Martin Fritz (AUT) +1:47,8
22. Lukas Klapfer (AUT) +1:57,3
23. Antoine Gerard (FRA) +1:57,6
24. Matteo Baud (FRA) +1:59,5
25. Alessandro Pittin (ITA) +2:27,6
26. Perttu Reponen (FIN) +2:32,6
27. Jan Vytrval (CZE) +2:35,1
28. Johannes Rydzek (GER) +2:49,1
29. Szczepan Kupczak (POL) +2:58,6
30. Taylor Fletcher (USA) +3:14,6
31. Raffaele Buzzi (ITA) +3:19,5
32. Tomáš Portyk (CZE) +3:30,1
Pořadí po skokanské části:
1. Rjota Jamamoto (JPN)
2. Akito Watabe (JPN) +0:20
3. Jarl Magnus Riiber (NOR) +0:22
4. Johannes Lamparter (AUT) +0:23
5. Kristjan Ilves (EST) +0:35
6. Lukas Greiderer (AUT) +0:37
7. Jošito Watabe (JPN) +0:38
8. Eric Frenzel (GER) +0:40
9. Fabian Riessle (GER) +0:41
10. Ondřej Pažout (CZE) +0:41
11. Jens Lurås Oftebro (NOR) +0:46
12. Laurent Muhlethaler (FRA) +0:54
13. Ilkka Herola (FIN) +1:01
14. Espen Bjørnstad (NOR) +1:06
15. Johannes Rydzek (GER) +1:09
16. Vincenz Geiger (GER) +1:09
17. Lukas Klapfer (AUT) +1:12
18. Aaron Kostner (ITA) +1:14
19. Hideaki Nagai (JPN) +1:15
20. Martin Fritz (AUT) +1:21
21. Jørgen Gråbak (NOR) +1:28
22. Matteo Baud (FRA) +1:33
23. Samuel Costa (ITA) +1:35
24. Espen Andersen (NOR) +1:36
25. Szczepan Kupczak (POL) +1:37
26. Perttu Reponen (FIN) +1:38
27. Antoine Gerard (FRA) +1:52
28. Vid Vrhovnik (SLO) +1:55
29. Gašper Brecl (SLO) +1:58
30. Tomáš Portyk (CZE) +1:59
31. Ben Loomis (USA) +2:04
32. Jan Vytrval (CZE) +2:06
33. Alessandro Pittin (ITA) +2:21
34. Otto Niittykoski (FIN) +2:22
35. Andrzej Szczechowicz (POL) +2:29
36. Raffaele Buzzi (ITA) +2:58
37. Jared Shumate (USA) +3:04
38. Taylor Fletcher (USA) +3:15
39. Dmytro Mazurčuk (UKR) +3:31
40. Vjačeslav Barkov (RUS) +3:38
Průběžné pořadí Světového poháru:
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 940
2. Vincenz Geiger (GER) 754
3. Akito Watabe (JPN) 648
4. Fabian Riessle (GER) 598
5. Eric Frenzel (GER) 560
6. Ilkka Herola (FIN) 544
...
35. Tomáš Portyk (CZE) 43
43. Jan Vytrval (CZE) 16
47. Ondřej Pažout (CZE) 8
Z českých sdruženářů příjemně překvapil výborným 13. místem Ondřej Pažout, který si jen o tři příčky pohoršil oproti startovnímu postavení po skoku. (16:51:26)
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 23:01,2
2. Ilkka Herola (FIN) +0,4
3. Jens Lurås Oftebro (NOR) +0,9
4. Eric Frenzel (GER) +5,9
5. Akito Watabe (JPN) +9,0
6. Fabian Riessle (GER) +16,8
7. Johannes Lamparter (AUT) +28,6
8. Lukas Greiderer (AUT) +1:01,9
9. Jørgen Gråbak (NOR) +1:13,8
10. Espen Bjørnstad (NOR) +1:14,3
11. Rjota Jamamoto (JPN) +1:21,1
12. Laurent Mühlethaler (FRA) +1:27,3
13. Ondřej Pažout (CZE) +1:28,1
14. Vincenz Geiger (GER) +1:34,6
15. Aaron Kostner (ITA) +1:34,7
16. Jošito Watabe (JPN) +1:35,4
17. Espen Andersen (NOR) +1:41,4
18. Hideaki Nagai (JPN) +1:44,2
19. Kristjan Ilves (EST) +1:46,3
20. Samuel Costa (ITA) +1:47,0
21. Martin Fritz (AUT) +1:47,8
22. Lukas Klapfer (AUT) +1:57,3
23. Antoine Gerard (FRA) +1:57,6
24. Matteo Baud (FRA) +1:59,5
25. Alessandro Pittin (ITA) +2:27,6
26. Perttu Reponen (FIN) +2:32,6
27. Jan Vytrval (CZE) +2:35,1
28. Johannes Rydzek (GER) +2:49,1
29. Szczepan Kupczak (POL) +2:58,6
30. Taylor Fletcher (USA) +3:14,6
31. Raffaele Buzzi (ITA) +3:19,5
32. Tomáš Portyk (CZE) +3:30,1