Chabarovsk – Nižnekamsk 3:0 (kon.) | Ufa – Red Star Kunlun 5:4 (kon.) | Helsinki – D. Moskva 4:5 (po pr.)
Dinamo Minsk – Čeljabinsk 3:2 (po pr.) | Novgorod – Omsk 2:3 (po pr.) | CSKA Moskva – Riga 1:4 (kon.)
Jaroslavľ – Petrohrad 2:1 (kon.) | Kazaň – S.Moskva 2:3 (po pr.)

Avangard právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Dva body dnes putují do Omsku, protože v závěrečné minutě prodloužení využil svůj samostatný únik KLIM KOSTIN. Útočník Avangardu se natlačil před obránce a získal před ním tolik potřebnou výhodu. Ranou mezi betony poté nedal Kočetkovovi šanci. 2:3 po prodloužení. Asistence: Igor Bobkov.

Střely na bránu po 3. třetině: 28 – 34
    49:07 Oliwer KASKI - 2:2

49:07
    Přesilovka pěti proti třem je zaslouženě využita! Omsk ji sehrál opravdu velmi dobře. Corban Knight na sebe natáhl hráče a poté puk předložil OLIWERU KASKIMU na levý kruh. Zadák Avangardu nechytatelnou ranou poslal kotouč do branky, znovu je tedy srovnáno. 2:2. Asistence: Corban Knight.

48:01
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Pjotr Kočetkov – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).

47:49
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Mark Marin – 2 min., držení).

46:41
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Sergej Gončaruk.

43:28
    Už to sice vypadalo, že domácí půjdou do dvoubrankového vedení, ale trenérská výzva hostů verdikt upravila. Gončaruk se natlačil před Šaripzjanova a poté pokračoval v pohybu před bránu. Do gólmana jej následně natlačil jeden z dalších hostujících hráčů, a tudíž měl Bobkov těžkou práci při svém zákroku. Na dorážku Varnakova už tedy i kvůli tomu nedosáhl. Branka ale neplatí.
    42:09 Michail VARNAKOV - 2:1

42:09
    Torpedo právě vstřelilo branku!
    Při této přesilovce ale už Novgorod odskakuje poprvé v utkání do vedení! MICHAIL VARNAKOV si dvakrát přes šíři pásma vyměnil touš se Šenfeldem, až jej právě kapitán domácích oslovil na pravém kruhu, odkud Varnakov rychle a přesně vystřelil. Bobkov se přemístit nestačil. 2:1. Asistence: Anton Šenfeld.

41:31
    Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Damir Šaripzjanov – 2 min., hákování).

Střely na bránu po 2. třetině: 21 – 19

39:24
    Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Andrej Stas – 2 min., podrážení).
    Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Alexej Potapov – 2 min., držení).

38:32
    Jenže Ivan Čechovič chytrou bekhendovou přihrávkou našel mezi kruhy Mieleho, jehož pokus se jen těsně otřel o horní tyč.
    33:52 Ivan ČECHOVIČ - 1:1

33:52
    Je vyrovnáno! Andy Miele nabral na levé straně velkou rychlost. Na své pozici už mohl střílet, ale raději zvolil nabídku mezi kruhy IVANU ČECHOVIČOVI. Druhý jmenovaný se prosadil i okolo obránců Omsku a rychlou střelou pod víko srovnal gólový účet. 1:1. Asistence: Andy Miele.

Střely na bránu po 1. třetině: 8 – 9

17:22
    Po skončení oslabení se hned dva hostující hráči vydali na jednoho beka. Zakončení vzal na sebe Andrej Stas, jenž si zasekl puk v mezikruží a poté jej tlačil k tyči. Jen těsně ale bránu Novgorodu z ideální pozice netrefil.

15:11
    Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Alexej Běreglazov – 2 min., držení).

09:08
    Vyloučení v týmu Avangard Omsk (Denis Zernov – 2 min., podrážení).
    06:17 Maxim ČUDINOV - 0:1

06:17
    V 7. minutě se dostává hostující tým do vedení. Kotouč se po dobré práci u mantinelu odrazil na modrou čáru k obránci MAXIMU ČUDINOVOVI, jenž velmi tvrdou střelou pod vyrážečku překonal domácího brankáře. 0:1. Bez asistence.

Daniel Fekets

Góly a asistencie: 34. Čechovič (Miele), 43. Varnakov (Šenfeld) – 7. Čudinov, 50. Kaski (Knight), 65. K. Kostin (Bobkov)

HC Torpedo Nižnij Novgorod: Kočetkov (Tichomirov) – Ch. Wideman, Pajgin, Austin, Orlov, Marin, Ručkin – Miele, Žafiarov (A), Čechovič – Der-Argučincev, Šenfeld (C), Terry – Varnakov, Gončaruk, Szwarz – Belevič, Drobin, Urakov (A) – A. Michejev.
    Avangard Omsk: Bobkov (Hrubec) – Pokka, Šaripzjanov, Jemelin (C), Kaski, Čudinov, Bereglazov, Gotovec – K. Kostin, Knight, Činachov – Zernov, Tolčinskij, Kablukov – Gricjuk, Semionov, Chochlačov – N. Komarov, Stas (A), A. Potapov (A) – Dedunov.

Rozhodca: Gašilov, Lavrentěv – Antonov, Zacharenkov

Diváci: 2 200