AS Rím – Udinese 3:0 (kon.) | Cagliari – Bergamo 0:1 (kon.) | Sampdoria – Fiorentina 2:1 (kon.)
Crotone – Sassuolo 1:2 (kon.) | Inter – Lazio 3:1 (kon.)
Sampdoria Janov
2:1 (1:1)
ACF Fiorentina
cz Nedeľa 14.02.2021, 15:00Talianska Seria A • 22. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek víkendu. (17:03:07)

Fauly: 14:11

Zápas skončil a Sampdoria nakonec dokázala udolat Fiorentinu a na domácím hřišti ji porazila 2:1. Zápas toho v prvním poločase směrem dopředu z obou stran příliš mnoho nenabídl, nakonec jsme se však přeci jen dočkali hned dvou branek. Ve 31. minutě se trefil hlavou z rohového kopu Keita Baldé. Jenomže vedení Sampdorie trvalo jen šest minut, už ve 37. minutě se prosadil z dorážky přímého kopu Dušan Vlahović. Ve druhém poločase se už hrál o něco útočnější fotbal, ale gól padl jen jeden. Na svědomí ho měli veteráni v dresu Sampdorie, kteří přišli shodně na hřiště v 64. minutě. Pouze o sedm minut později Candreva našel skvělou přihrávkou Fabia Quagliarellu, a ten svým gólem rozhodl o výhře Sampdorie 2:1.

90+6

90+5
    Cellejón poslal míč do vápna, ale nebyl to moc povedený centr. Po dalším centru Biraghiho už hlavičkoval Nikola Milenković, ale branku netrefil.

90+4
    Dušan Vlahović skončil po souboji s Bereszynskim na zemi a chtěl si vymodlit penaltu, rozhodčího ale zůstal v klidu a hraje se dál.

90+3
    Tlak Fiorentiny zatím není tak drtivý, Sampdoria se celkem bez problému brání a konec zápasu už se blíží.

90+1
    Antonio Candreva si navedl míč na svou levou nohu, ale jeho technické zakončení mu nevyšlo, branku netrefil.

90+1
    Nastavuje se pět minut.

90
    Střídání v týmu UC Sampdoria: ze hřiště odchází Keita Baldé, přichází Mehdi Léris.

88
    Tlak Sampdorie stále pokračuje, domácí se ale nadále zuby nehty brání a drží těsný náskok.

87
    Domácí se následně ubránili rohovému kopu, ale budou čelit ještě dalšímu.
    86. Biraghiho zablokovaná střela na brankové čáře.

86
    Cristiano Biraghi dobře vystřelil levačkou a pravděpodobně by se radoval z vyrovnání, kdyby hlavou na brankové čáře míč nezablokoval Omar Colley.

86
    José María Callejón se poprvé po svém příchodu na hřiště prezentoval centrem, ale Kouamého před brankou nenašel.