Getafe – Sociedad 0:1 (kon.) | Real Madrid – Valencia 2:0 (kon.) | Levante – Osasuna 0:1 (kon.)
Villarreal – Real Betis 1:2 (kon.)
Villarreal CF
1:2 (0:1)
Real Betis
Nedeľa 14.02.2021, 21:00 • Estadio de la Cerámica (Villarreal) • Španielska LaLiga • 23. kolo

Dnešný duel je už minulosťou. Hostia dokázali Na konci prvého a na začiatku druhého polčasu dať dva góly. Toto vedenie síce dokázali domáci znížiť, ale už nie anulovať, a preto hostia získavajú tri body. To je odo mňa dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť. (22:53:29)

90+6

90+5
    Žltú kartu dostáva Juan Miranda (Real Betis).

90+4
    Center za obranu Realu Betis dokázala hosťujúca defenzíva odpratať.

90+3
    Útočná akcia domáceho tímu troskotá na ruke.

90+2
    Villarreal sa teraz nedokáže dostať súvislejšie k lopte a k tlaku.

90+1
    Hostia sa nikam výraznejšie nenáhlia.

90
    Nad rámec dnešného zápasu sa bude hrať ešte päť minút.

89
    Vysoký pas skončil v moci hosťujúceho brankára.

88
    Striedanie v tíme Villarreal CF: z ihriska odchádza Juan Foyth, prichádza Fernando Niño.
    Striedanie v tíme Villarreal CF: z ihriska odchádza Moisés Gómez, prichádza Ramiro Funes Mori.

87
    Oba tímy poslali do hry už troch hráčov. K dispozícii majú tak ešte dve čerstvé posily. Domáci tak môžu učiniť v dvoch prerušeniach, hostia len v jednom.

86
    Do konca riadneho hracieho času zostáva menej ako päť minút.

85
    Domáci sa ubránili, a tak živia svoje šance aj naďalej.

85
    Žltú kartu dostáva Rubén Peña (Villarreal CF).

84
    Hostia budú môcť teraz poistiť svoje vedenie prostredníctvom priameho kopu.

83
    Striedanie v tíme Real Betis: z ihriska odchádza Loren, prichádza William Carvalho.

82
    Striedanie v tíme Real Betis: z ihriska odchádza Aitor Ruibal, prichádza Martín Montoya.

81
    Hostia chystajú ďalšie striedania, pravdepodobne budú z defenzívneho súdka.

80
    Od konca riadneho hracieho času delí aktérov dnešného zápasu už len desať minút.